Rehber Miui Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm)

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Hocam tester olmak ister misiniz? Ben sildim ama kesin netice almam için denememiz lazım.
EVET dostum bende kate var cihazda port N miuipro 9.4.17 tester demişken buyurun :)
Birde App Opps birkaç tane var hangisi olumu sonuç vermişti size.
Xiaomi Service Fake Push magisk de bulamadım. Ama xiaomi push framework fake advanced mevcut aynı işi görür mü?
Ayrıca Google Play, Xiaomi Framework Hizmetleri, Sim Doğrulama, Güvenlik ve TB den donduruldu. sorun yok şimdilik
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
XiaomiADBFastbootTools-6.4.jar dosyası indi zipten çıkardık ama orda kaldık nasıl kullanılacağı ile ilgil bir açıklama varmı? yoksa yanlış birşey mi indirdim?

eflatun1987

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
eflatun
Cihazım
mi max prime
Konular
2
XiaomiADBFastbootTools-6.4.jar dosyası indi zipten çıkardık ama orda kaldık nasıl kullanılacağı ile ilgil bir açıklama varmı? yoksa yanlış birşey mi indirdim?
sisteminizde java kuruluysa direk jar dosyasına tıkladığınızda programın açılması gerekiyor.

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Şyi günler şu adb tool programını kuramadım indiriyorum jar.bin vs dosyalar çıkıyor nasıl yükleyecegim ben bunu exe dosyası yok fastboot driverlerını kurdum yatdımcı olursanız sevinirim

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Uzun zamandır geziyorum forumda ve bunu yeni görmem :(

besiktaslikrmz

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Uzun zamandır geziyorum forumda ve bunu yeni görmem :(
Yardımcı oldu isek ne mutlu bize :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şyi günler şu adb tool programını kuramadım indiriyorum jar.bin vs dosyalar çıkıyor nasıl yükleyecegim ben bunu exe dosyası yok fastboot driverlerını kurdum yatdımcı olursanız sevinirim
Sayın hocam aynı soruyu soran kişiye yardımcı olmuştuk hemen üstünüzde bakmanızı rica ediyorum :)

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Bu konuyu sabah okudum üstüne diğer konu link aşağıda onu okudum. Bilgisayar başına bir türlü oturamadım . O uygulamarı sildim geri geldi dondu geri geldi. En son her root ettiğim telefonda mutlaka yüklediğim link2sd de deniyim dedim ve kapat aç yeniden başlat sonuç başarılı . Bu arada kernel üzerinde de oynama yaptım . Benim şarj durumu şimdilik harika anlatım için çok teşekkürler . Bu arada joyose adım sayarı bozuyor bilginize .
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 128 GB | Xiaomi.eu Rom | Twrp & Magisk

besiktaslikrmz

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Bu konuyu sabah okudum üstüne diğer konu link aşağıda onu okudum. Bilgisayar başına bir türlü oturamadım . O uygulamarı sildim geri geldi dondu geri geldi. En son her root ettiğim telefonda mutlaka yüklediğim link2sd de deniyim dedim ve kapat aç yeniden başlat sonuç başarılı . Bu arada kernel üzerinde de oynama yaptım . Benim şarj durumu şimdilik harika anlatım için çok teşekkürler . Bu arada joyose adım sayarı bozuyor bilginize .
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 128 GB | Xiaomi.eu Rom | Twrp & Magisk

Geribildiriminiz için teşekkür ederiz. İşlemler performans ve batarya verimliliğini artıracaktır. Deneyimlemenize sevindim :) Yalnız adb ile silmenizi tavsiye ederim. Bazen dondurulmuş gözüken uygulamalar bile çalışıyor. Yani dondurulmuş ama yine hareket ediyor :) Xiaomi işte. Ufak şakaları oluyor.

Üst Alt