Çözüldü miui 10 acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
merhaba arkadaşlar biraz önce Rom - Xiaomi eu miui 10 çıktı.
konusundaki note 2 için olan dosyayı indirdim twrp den yükledim ama telefon açılmıyor açılma ekranında 10 dakika kadar kaldıktan sonra tekrar twrp ekranına geliyor ne yapmam gerek telefon açılmıyor twrp de kaldı şimdiden teşekkürler

galeni

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Twrp 3.2.1.1 kullan kardeşim. sistemi tamamen temizle, sonra kur.
fakat türkçe dilde sorun var, resetleyince bootloopta kalıyor. ingilizce kullanacaksan yükle yoksa 2 gün daha bekle

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
son sürümü yüklü twrp nin başka rom da yüklenmiyor telefona twrp ye gelip kalıyor ne yüklersem açılır telefon bildiin bir rom var mı onu deneyeyim

Foxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
LG G3
son sürümü yüklü twrp nin başka rom da yüklenmiyor telefona twrp ye gelip kalıyor ne yüklersem açılır telefon bildiin bir rom var mı onu deneyeyim
umarım yedek almışsınızdır yedek almadıysanız twrp den pc bağlayıp alın resimleri herşeyi formatlayın. twrp deki format yerinden yes yazıp onaylayın ve formatlayın rom kurulacaktır. başıma defalarca geldi :) genelde 7 den 8 e yükseltirken oluyor bu sorun.

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
umarım yedek almışsınızdır yedek almadıysanız twrp den pc bağlayıp alın resimleri herşeyi formatlayın. twrp deki format yerinden yes yazıp onaylayın ve formatlayın rom kurulacaktır. başıma defalarca geldi :) genelde 7 den 8 e yükseltirken oluyor bu sorun.
yedek almıştım dediğin yerden yes yazıp formatladım açılış ekranına geldi bakalım açılacak mı

burak0640

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Iphone 5s
TWRP ile yüklüyorum. .flashlama bittikden sonra system reboot yapıcam ama No OS yazıyor yani yüklenmiyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!