Çözüldü miui 10 acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacabo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi note 2
Konular
5
merhaba arkadaşlar biraz önce Rom - Xiaomi eu miui 10 çıktı.
konusundaki note 2 için olan dosyayı indirdim twrp den yükledim ama telefon açılmıyor açılma ekranında 10 dakika kadar kaldıktan sonra tekrar twrp ekranına geliyor ne yapmam gerek telefon açılmıyor twrp de kaldı şimdiden teşekkürler

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
Twrp 3.2.1.1 kullan kardeşim. sistemi tamamen temizle, sonra kur.
fakat türkçe dilde sorun var, resetleyince bootloopta kalıyor. ingilizce kullanacaksan yükle yoksa 2 gün daha bekle

Jacabo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi note 2
Konular
5
son sürümü yüklü twrp nin başka rom da yüklenmiyor telefona twrp ye gelip kalıyor ne yüklersem açılır telefon bildiin bir rom var mı onu deneyeyim

Foxin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
LG G3
Konular
5
son sürümü yüklü twrp nin başka rom da yüklenmiyor telefona twrp ye gelip kalıyor ne yüklersem açılır telefon bildiin bir rom var mı onu deneyeyim

umarım yedek almışsınızdır yedek almadıysanız twrp den pc bağlayıp alın resimleri herşeyi formatlayın. twrp deki format yerinden yes yazıp onaylayın ve formatlayın rom kurulacaktır. başıma defalarca geldi :) genelde 7 den 8 e yükseltirken oluyor bu sorun.

Jacabo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi note 2
Konular
5
umarım yedek almışsınızdır yedek almadıysanız twrp den pc bağlayıp alın resimleri herşeyi formatlayın. twrp deki format yerinden yes yazıp onaylayın ve formatlayın rom kurulacaktır. başıma defalarca geldi :) genelde 7 den 8 e yükseltirken oluyor bu sorun.

yedek almıştım dediğin yerden yes yazıp formatladım açılış ekranına geldi bakalım açılacak mı

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
TWRP ile yüklüyorum. .flashlama bittikden sonra system reboot yapıcam ama No OS yazıyor yani yüklenmiyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt