İnceleme MIUI 10 - 9.4.11/12 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MIUI 9.4.11/12 Global Beta Güncellemesi

Açıklama
İngilizce-Türkçe Çeviri

Important Bug Fixes
( Önemli Hata Düzeltmeleri )

Bilgilendirme

1. Update 9.4.11 released for Redmi 4X, Mi 5S, Mi 5S Plus, MI MAX 2, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Mi 6, Mi MIX 2, Mi Note 2, Mi MIX, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi 5A, Redmi 5, Mi Note 3 .
1. Redmi 4X, Mi 5S, Mi 5S Plus, MI MAX 2, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Mi 6, Mi MIX 2, Mi Note 2, Mi MIX, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi 5A, Redmi 5, Mi Note 3 cihazları için 9.4.11 güncellemesi yayınlandı .

2. Update 9.4.11 for Redmi Note5, Mi MIX2S, POCO F1, Mi 8, Redmi 6 Pro India, Mi Max3, Mi 8 UD, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Lite, Mi MIX 3, and Mi 9, users can receive update through OTA .
2. Redmi Note5, Mi MIX2S, POCO F1, Mi 8, Redmi 6 Pro India, Mi Max3, Mi 8 UD, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Lite, Mi MIX 3 ve Mi 9 kullanıcıları cihazlarına güncellemeyi OTA üzerinden alabilirler.

3. Update 9.4.11 for Redmi Note 4X, and Remi 5 Plus is delayed due to system errors. .
3. 9.4.11 Güncellemesi Redmi Note 4X , Redmi 5 Plus sistem hataları nedeniyle ertelenir.

Global Beta Güncellemesi Açıklama

Hello, Mi fans!
Merhaba Mi hayranları!

It's glad to see you again! How are you? We have fixed some bugs and optimized the system in this week's update, here comes today's changelog! Let's get started!
Seni tekrar gördüğüme sevindim! Nasılsın? Bazı hataları düzelttik ve sistemi bu haftaki güncellemede optimize ettik, işte bugünün değişmesi geliyor! Başlayalım!

Recovery Rom

Ayarlar/Telefon Hakkında/Sistem Güncelleme menüsünden sağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklayıp girerek Güncelleme paketini seçin seçeneğinden Dosya yöneticisi üzerinden indirdiğiniz Recovery Link'lerini göstererek güncelleme yapabilirsiniz
Ya da
TWRP üzerinden de yapabilirsiniz indirdiğiniz Recovery Link'lerinde ki bulunan dosyayı göstererek Wipe data vb. seçenekleri yaparak temiz bir kurulum ile.

Fastboot Rom

Masaüstü bilgisayar üzerinden Mi Flash 64 Bit uygulaması ile Fastboot Rom Link'lerinde ki indirdiğiniz dosyaları Masaüstüne çıkart yapıp arkasından tekrar çıkardığınız dosyaya tıklayarak tekrar çıkart işlemini yaparak Masaüstüne klasör dosya haline geldiğinde içinde İmages vs flash dosyalarının bulunduğu içerik oluşacaktır.
Sonrasında Mi Flash 64 bit ile klasörü göstererek cihazınızı Fastboot menüsünde iken bağlarak işleminizi yapabilirsiniz.

Telefonunuz üzerinde bulunan verileri mutlaka yedekleyiniz.
İşlemlerde oluşan bug vb. hataları en aza indirmek için Temiz kurulum yapınız.

MIUI 9.4.11/12 Global Beta Güncellemesi

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

Recovery Rom

Recovery Rom

Fastboot Rom

-Beğenen gönülleriniz dert derman görmesin :)

Son düzenleme:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Redmi Note 5 için ilk Android 9 sürümü üzerine bir çok ufak hata düzeltmesi bekliyorum, ota'ya düşsün bakalım neler göreceğiz angel~~

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi Note 5 için ilk Android 9 sürümü üzerine bir çok ufak hata düzeltmesi bekliyorum, ota'ya düşsün bakalım neler göreceğiz angel~~

Kapalı Beta olarak 9.4.12 sürümü yayınlandı Redmi Note 5 Global modeli için sağlıklı olup olmadığı için konu içinde paylaşım yapmadım.
Denemek isterseniz TWRP üzerinden buyrun.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Kapalı Beta olarak 9.4.12 sürümü yayınlandı Redmi Note 5 Global modeli için sağlıklı olup olmadığı için konu içinde paylaşım yapmadım.
Denemek isterseniz TWRP üzerinden buyrun.

Twrp, root işlemlerini hiç yapmadım, ota güncellemeleri ve arada fastboot üzerinden güncelleme yapıyorum, yine de teşekkür ederim cevabınız için angel~~

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Pocoyu göremedim linklerde hocam

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Mi8 otadan kurmak sıkıntı yaratmış gibi bir duyum aldım doğruluğu hakkında bilginiz var mı hocam?

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
mi6 ya kurdum ama şarzı berbat oldu. su gibi içiyo. eski sürüme dönmek için telefon komple siliniyor değil mi

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Neden bu tarz bir hata alıyorum acaba.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir