İnceleme MIUI 10 - 9.1.24 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
arkadaşlar güncelleme gelen var mı gene mi iptal oldu acaba?
Global forumda bugün için changelog yayınlamışlardı ancak yeni baktım MIUI 10 Global Beta Rom 9.2.15 önümüzdeki salı günü dağıtılacaktır diyor. bi kaç gün daha bekleyeceğiz. sanki karanlık mod gelecek gibi gerçi yeniliklerde sadece mi cloud arayüz değişikliği diyor ama belli olmaz.

Ozix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Global forumda bugün için changelog yayınlamışlardı ancak yeni baktım MIUI 10 Global Beta Rom 9.2.15 önümüzdeki salı günü dağıtılacaktır diyor. bi kaç gün daha bekleyeceğiz. sanki karanlık mod gelecek gibi gerçi yeniliklerde sadece mi cloud arayüz değişikliği diyor ama belli olmaz.

Bu tür haberleri hangi siteden bakıyorsun link atar mısın ?

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Vallahi telefonda yerleşik MIUI Forum uygulaması var ordan bakıyorum kardeşim . eğer cihazınızda yoksa MIUI Forum.apk olarak aratıp yükleyebilirsiniz.

FARAKLİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi 5
Konular
0
Bende düşünüyordum mi5 neden guncelleme gelmiyor diye meğersem mi5 ölmüş artik. Karali roma dönme vakti gelmiş

gunertalha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 8 lite 128 G
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

merhabalar,
böyle bir uyarı alıyorum,
Bende ki sürümden daha mı eski bu beta surumu anlayamadım?

Bu hafta beta olarak yayınlanıp da nasıl gecen 3 hafta önce yayınlanan karrarlı surumden eski olabilir.

Aydınlatırsanız cok sevınırım.

Tesekkurler,
Selamlar.
Hocam eski surume nasi geri donuyosunuz

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Beni de tam tersi mutlu ediyor, telefonumun stabilitesi harika, hiç güncelleme vermese de memnun olurum.
Hocam güncelleme verdiği zaman indirmeme gibi durumunuz var bizim cihazlar stabil değil

Üst Alt