Güncelleme MIUI 10 - [8.9.20] Global Beta ROM Güncellemesi

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Global Kararlı sürümde iseniz mi8 için 8.9.20 Beta sürümüne geçebilirsiniz verdiğim linkten indirip güncelleyici üzerinden gösterin doğrulanırsa kurulur. Hata verirse BL kilidiniz açıksa miflash üzerinden fastboot romu indirip kurmanız gerekir.
8.9.20 beta sürümü yüklü. V10.0.2.0.OEAMIFH global stable sürüme güncelleyiciden geçebilirmiyim. Yada nasıl geçebilirim.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
8.9.20 beta sürümü yüklü. V10.0.2.0.OEAMIFH global stable sürüme güncelleyiciden geçebilirmiyim. Yada nasıl geçebilirim.
Vermiş olduğum linkten indirip güncelleyici üzerinden güncelleme paketini seç diyerek güncelleyebilirsiniz. Tüm verileriniz sıfırlanır.

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Vermiş olduğum linkten indirip güncelleyici üzerinden güncelleme paketini seç diyerek güncelleyebilirsiniz. Tüm verileriniz sıfırlanır.
Hocam resimdeki gibi hata veriyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-01-23-28-42-620_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-10-01-23-28-42-620_com.android.updater.png
    270,2 KB · Görüntüleme: 37

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Miui 10 geçtiğimden beri pek çok uygulamadan bildirim gelmiyor kilit ekranına hiç düşmüyo düzelir diyorum bir türlü düzelmedi bildirim ayarları falan hepsi açık fakat genede gelmiyo bildirimler sebebi ne olabilir?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Miui 10 geçtiğimden beri pek çok uygulamadan bildirim gelmiyor kilit ekranına hiç düşmüyo düzelir diyorum bir türlü düzelmedi bildirim ayarları falan hepsi açık fakat genede gelmiyo bildirimler sebebi ne olabilir?
OTA üzerinden geçtiyseniz cihazı fabrika ayarlarına almayı deneyebilirsiniz.

mutlu0671

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mutlu
Cihazım
galaxy s4
Konular
2
Arkdaşlar merhaba. Romu kurdum, bir kaç küçük hata dışında gayet akıcı bir rom. Merak ettiğim konu, stabil global güncellemesi geldiği zaman yeniden kurulum mu yapmam lazım yoksa beta rom üzerinden stabil güncellemesini alabilir miyim? Telefonum Mi5s

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Arkdaşlar merhaba. Romu kurdum, bir kaç küçük hata dışında gayet akıcı bir rom. Merak ettiğim konu, stabil global güncellemesi geldiği zaman yeniden kurulum mu yapmam lazım yoksa beta rom üzerinden stabil güncellemesini alabilir miyim? Telefonum Mi5s
Beta ve stabil rom birbirinden farklıdır. Beta romda iken Stabil rom güncellemesi gelmez. S.S.S

Üst Alt