İnceleme MIUI 10 - 8.8.9 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Askıya Alındı)

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Mi Mix 2S için MIUI Android P yayınlandı Kapalı Beta olarak denemek isterseniz buyrun paylaşım yapmıştım. TWRP ile kurabilirsiniz.
Haber - MIUI Global Beta ROM 8.8.7 (Değişiklik listesi)
TWRP kurmak istemiyorum, aslında oğlanın hesap kapalıbetayı desteklıyordu hep onunla guncelleme yapıp kendı hesabıma gecıyordum ama son 3 gundu ağ hatası diye sacma bir uyarı alıyorum kendı hesabımı kapatıp oglanın hesabına gecemıyorum.. varmı öneriniz..

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Şu düzeltilen hataların açıklamaları ısrarla neden hala İngilizce Türkçe değil anlamıyorum. Redmi 5 plus ta değişen hiç bişi yok aksine telefon yavaşladı takılmaya başladı. Modeller çoğaldıkça kalite düşüyor giderek Samsung olma yolunda ilerliyor çıkarma arkadaş az çıkar az model temiz iş bak iphone nasıl az ve öz telefon çıkarıyor satıyor sorun oldumu güncelleme de hemen düzeltiyor çünkü model az müdahele hızlı oluyor haliyle.

Son düzenleme:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
TWRP kurmak istemiyorum, aslında oğlanın hesap kapalıbetayı desteklıyordu hep onunla guncelleme yapıp kendı hesabıma gecıyordum ama son 3 gundu ağ hatası diye sacma bir uyarı alıyorum kendı hesabımı kapatıp oglanın hesabına gecemıyorum.. varmı öneriniz..

Anladım O konuda fikrim yok açıkçası . Kurmak ve denemek isterseniz paylaşımlar mevcut bilginize :)

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Note 5 global 9.5.19 romundayim berata güncelleyiciden gecilebiliyor mu rollbeck var suanki romumda

S

sinan345

Guest
mi 5 kullanıyorum maalesef facebook ve messenger yine hata dolu en iyisi kararlıya dönüp stabili beklemek olacak sanırım.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Note 5 global 9.5.19 romundayim berata güncelleyiciden gecilebiliyor mu rollbeck var suanki romumda

Geçiş yapabilirsiniz Global Stable Rom 9.5.19 'dan Global Beta 8.8.9'a.
Anti-Rollback Enabled (Aktif ) ikisinde de. Ama Anti-Rollback Disabled (Kapalı) sürümlere düşüş yapmayınız mutlaka Brick olabilir cihazınız.

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
mi 5 kullanıyorum maalesef facebook ve messenger yine hata dolu en iyisi kararlıya dönüp stabili beklemek olacak sanırım.
Valla Facebook uygulamalarının hepsi Android'de kötü çalışıyor. Bi WhatsApp var düzgün o da ios sürümünden arayüz olarak 2 yıl falan geride.

Uslu3rt@n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Konular
14
Şu düzeltilen hataların açıklamaları ısrarla neden hala İngilizce Türkçe değil anlamıyorum. Redmi 5 plus ta değişen hiç bişi yok aksine telefon yavaşladı takılmaya başladı. Modeller çoğaldıkça kalite düşüyor giderek Samsung olma yolunda ilerliyor çıkarma arkadaş az çıkar az model temiz iş bak iphone nasıl az ve öz telefon çıkarıyor satıyor sorun oldumu güncelleme de hemen düzeltiyor çünkü model az müdahele hızlı oluyor haliyle.
Valla bende 5 plus kullanıyorum kasılmalar sinir bozucu fırsat bulup miui9 a dönemedim 10 şuan için iyi değil

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Valla bende 5 plus kullanıyorum kasılmalar sinir bozucu fırsat bulup miui9 a dönemedim 10 şuan için iyi değil

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende heves edip Mi10 yükledim bin pişmanım hala yüklenecek durumda değil, eğer final sürümü de böyle olursa yüklemem asla 9 devam ederim. Zaten aman aman getirdikleri bişi yok anroid sürümü dışında. Bootloader kilidinin açılmasını bekliyorum yoksa çoktan 9 dönmüştüm.

Üst Alt