İnceleme MIUI 10 - 8.12.6 Global Beta Değişiklikleri ( Yayınlandı - Linkler Eklendi)

fbmst84

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi 5
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Ya işin özeti Çin ekibi Mi5'i safdışı bıraktı artık beta güncellemesi vermeyeceğiz dedi. Peşinden Global ekip geri bildirimleri bekledi ne gibi tepki falan filan ardından açıklama yaptılar biz Çin ekibine bağlı değiliz Global ekip olarak güncellemeleri devam ettireceğiz dediler. Ama sadece dediler güncelleme falan geldiği yok. Geleceğini de düşünmüyorum. Mi5 bu hafta da güncelleme almazsa tamamen ölmüştür. Ve dikkatinizi çekeyim hiç bir açıklama dahil yapmıyorlar ne olduğu belli değil.
Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum tam 2 sene oldu garanti süresi de bitti telefonun. Acaba değişiklik mi yapsam ne yapsam bilemedim. Güncelleme alırken iyi oluyordu. Neyse az daha bekleyelim bakalım. Eyvallah yorumlarınız için.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum tam 2 sene oldu garanti süresi de bitti telefonun. Acaba değişiklik mi yapsam ne yapsam bilemedim. Güncelleme alırken iyi oluyordu. Neyse az daha bekleyelim bakalım. Eyvallah yorumlarınız için.
Sağlık olsun arkadaşlar bir sürü rom var kurar kullanırız

aylakbakkal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Mİ 8SE
Konular
5
Arkadaşlar bu sorunuma yardım edebilecek var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
rom nedir ?tema nedir ve son olarak bu temada kilit ekranına bildirimler düşüyor mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet hocam Oreo tabanlı. Süre olarak bakmıyorum ben yoğun kullandığımdan dolayı. Gece dolduruyorum, ertesi gün akşama doğru bir şarjla daha yine geceyi buluyor.
hiç şarj etmeden gün sonunda pil değerlerini ss alıp atar mısınız?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Üst Alt