Soru Miui 10 8.12.13 beta dan miui 10 kararliya donemek

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Merhaba arkadaslar. Site üzerinden xiaomitool diye bir uygulama ile mi note 3 telefonuma beta versiyonu yukledim. Bootlooder yapmadan. Ama simdi bakiyorum da mi note 3 icinde miui 10 gelmis ve kararli olan surume gecmek istiyorum. Bunu nasil yapabilirim. Sitede biraz arastirdim fakat bulamadim . Bir video yada resimli paylasim vs gibi bisey var mi acaba )

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaslar. Site üzerinden xiaomitool diye bir uygulama ile mi note 3 telefonuma beta versiyonu yukledim. Bootlooder yapmadan. Ama simdi bakiyorum da mi note 3 icinde miui 10 gelmis ve kararli olan surume gecmek istiyorum. Bunu nasil yapabilirim. Sitede biraz arastirdim fakat bulamadim . Bir video yada resimli paylasim vs gibi bisey var mi acaba )
Karalı sürümün zip uzantılı dosyasını indirip, Güncelleyici üzerinden yapmayı deneyin eğer olamz ise BL kilidinizi açmanız gerekecek. Bu gibi durumlarda sürüm düşürme olayı yapamazsınız.

Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Zip dosya derken telefondan guncellemeye girip manuel olarak mi indirmekten bahsediyorsnuz acaba ?

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Zip dosya derken telefondan guncellemeye girip manuel olarak mi indirmekten bahsediyorsnuz acaba ?
Yok hocam MIUI 10 kararlı sürüm için yayınlanan "Recovery" zip dosyası. Pc üzerinden indirip "Güncelleme paketi" seç bölümünden telefona attıktan sonra gösterin.

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Kaç gündür arastirdigim konu bu bende bir türlü bulamadim xiaomitool ile geçiş yapılabilir diye duydum tam emin olamadığım için çekindim yapmaya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma
Burada çok güzel bir anlatım mevcut insallah geçiş yapılabilir

Son düzenleme:
Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Boyle bir hata verdi. Sanirim fasboot ile baslatmak gerekiyor ve bootloader kilidini acmak gerekicek

Hocam denesikten sonra tekrar mesaj birakabilir misniz ? Oldu yada olmadi gibilerinden

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-15-21-00-40-836_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-12-15-21-00-40-836_com.android.updater.png
    255,5 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Boyle bir hata verdi. Sanirim fasboot ile baslatmak gerekiyor ve bootloader kilidini acmak gerekicek

Hocam denesikten sonra tekrar mesaj birakabilir misniz ? Oldu yada olmadi gibilerinden
Bende de ayni hatayi verdi hocam acikcasi bende global kararlinin tam surumunu bekliyorum cunku aciklanan surumde android 7.1 gene ilerde 8.0 ile gelirse o zaman xiaomi tool ile deneyecem yukarda link verdim zaten isterseniz onunla bi deneyin bende bilgisayar olmadığı için deneyemedim

Oyla:
Üst Alt