Soru Miui 10.2.1.0 kararlı güncelleme

canercrtll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner cirtel
Cihazım
mi band 2
Konular
3
Arkadaşlar az önce bu güncelleme geldi bana şarj ikonu değişmiş ve arka kameraya da portre modu gelmiş çift kamera ile değil yani. Çeşitli kamera modları da eklenmiş ancak çift kamera modu ve siyah beyaz modu bulamadım bulabilen var mı

MrC61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meriç
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
0
Potre modu çalışmıyor bende. Normal fotoğraf gibi çekiyor, arka tarafu flu yapmıyor. Sizdede öyle mi? Çift kamera modu ve siyah beyaz modu bende göremedim..

Oyla:

nakawt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed Çaylı
Cihazım
Vdfn smart 6
Konular
0
Arka kamerada portre modu çalışmıyor. Portre moduna aldığımda normal fotoğraf çekiyor ve hiç bir şekilde arka tarafı bulanıklaştırmıyor. Sanki ikinci kamerayı iptal etmişler gibi. Bu nasıl bi güncelleme anlamadım. Daha iyi olmuştur diye umut ederken daha kötü yapmışlar. Ayrıca eski miui sürümde çift kamerayla çekmiş olduğum fotoğraflarda hâlâ yeniden odaklama yapıp arka kısmı istediğim oranda bulanıklaştırabiliyorum ama ne hikmetse bu yeni sürümde olmuyor. Ön kamera da ise portre modu var ve gayet güzel çalışıyor. Eski sürüme geçmeyi düşünüyorum şuan. Sizde de aynı problem var mı?

Son düzenleme:
Oyla:

MrC61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meriç
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
0
Aynen hocam malesef aynı sorunlar bizdede var. İnşallah en yakın zamanda düzeltirler bu büyük hatayı..

Oyla:

canercrtll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner cirtel
Cihazım
mi band 2
Konular
3
Dediğiniz gibi bende de aynı sıkıntılar var. Şarj konusu ise 100den çekince bi hemen 90ları görüyor sonra kitleniyor yavaşlıyor yani inmesi çok fark göremedim eskisine göre ama şarjdan çekince hemen 100ün altına inmezdi. Görünümler güzel diğer instagram bildirimi girince geliyor öyle bir durum var. Uyumsuzluk falan görmedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk güncellemede demiştim kendimce tek kameraya gelen portre modu arka kameraya gelir diye ama bu sürüm sanki daha kararlı olmadan beta olan gibi yayınlanmış buna erken bir güncelleme daha gelir ayrıca zaten güncelleme geldiğinde güncelleme notunda açıklamada sadece recorder vardı diğer değişiklikler yoktu garip bir güncelleme oldu ben çok sürmeden yeni güncelleme geleceğini düşünüyorum

Oyla:

salihkayran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi mi 5s pl
Konular
1
Arka kamerada portre modu çalışmıyor. Portre moduna aldığımda normal fotoğraf çekiyor ve hiç bir şekilde arka tarafı bulanıklaştırmıyor. Sanki ikinci kamerayı iptal etmişler gibi. Bu nasıl bi güncelleme anlamadım. Daha iyi olmuştur diye umut ederken daha kötü yapmışlar. Ayrıca eski miui sürümde çift kamerayla çekmiş olduğum fotoğraflarda hâlâ yeniden odaklama yapıp arka kısmı istediğim oranda bulanıklaştırabiliyorum ama ne hikmetse bu yeni sürümde olmuyor. Ön kamera da ise portre modu var ve gayet güzel çalışıyor. Eski sürüme geçmeyi düşünüyorum şuan. Sizde de aynı problem var mı?

Aynı problem bende de var.eski sürüme geçicem bende ama nasıl gecebilirim hiçbir fikrim yok.beni bilgilendirebilir misiniz

Aynı problem bende de var.eski sürüme geçicem bende ama nasıl gecebilirim hiçbir fikrim yok.beni bilgilendirebilir misiniz

Always on modu da çalışmıyor.

Oyla:
Üst Alt