Soru MIU12----Revolution OS vs EU ROM

rubinummdx2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 prp
Konular
2
Merhaba herkese hayırlı ramazanlar konu başlığındada belirttiğim gibi hangi romun şuan daha stabil ve sorunsuz çalıştığını tartışmak için bu konuyu açtım.Şuan son çıkmış eu romu kullanıyorum fakat bana biraz kasıntı geldi Revos kullanıp memnun olan varmı.MIU12 için şuan en stabil rom Revosmu yoksa EU mu?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Miui 12 için şuan betada olan hiç bir rom sağlıklı değil, stabil romlar gelmeden de hatasız rom beklemeyin. Betada olan her romda az çok hatalar bulunmakta.

Oyla:

mstf6651

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Merhaba herkese hayırlı ramazanlar konu başlığındada belirttiğim gibi hangi romun şuan daha stabil ve sorunsuz çalıştığını tartışmak için bu konuyu açtım.Şuan son çıkmış eu romu kullanıyorum fakat bana biraz kasıntı geldi Revos kullanıp memnun olan varmı.MIU12 için şuan en stabil rom Revosmu yoksa EU mu?
Eu dan revosa geçtim ikisinde de buglar var ama bariz şekilde revos daha akıcı geldi bana

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Mi9T telefon için Miui 11 beta Revos rom, batarya olarak en iyisi. diğer telefonlarda kullanan arkadaşlar söylesin.

Oyla:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Mi 9T için Revos Miui12 daha akıcı diğer modeller için bi bilgim yok ama 9T için durum böyle,deneyedebilirsiniz
(hatalar mevcut ikisinde de)

Oyla:

MITHRIL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
1
9T Pro için Revos Miui 11 kullanıyorsan en iyisi diğer romlara göre.

Miui 12 Revos pek memnun kalamadım, 3 gün önce Eu Roma geçtim. Revostan daha stabil olduğunu söyleyebilirim, özellikle ram konusunda daha az güç harcıyor.

Romları denemeden en iyisinin hangisi olduğuna karar veremezsin. O yüzden vaktini ayırıp denemen senin için daha iyi olur dostum.

Oyla:

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
EU 20.4.30 ve dünde 20.5.7'yi kurdum ama kapalı beta sürümleri olduğu için stabilite beklemek doğru olmaz. Ama eu romda bug lar mevcut. birazdan miuimix 20.5.7 kurup birkaç gün de onu deneyeceğim. RevOS u denemedim hiç.

Oyla:

rubinummdx2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 prp
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stoya arkadaşımızın paylaştığı revos romu kurdum 6 saattir kullanıyorum gayet akıcı. Stabil bir miu12 sürümü gelmeden başka roma geçmeyi düşünmüyorum

Oyla:

rezzars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 9t
Konular
0
ben revos miui 12 yi kullanıyorum şuan mi9t cihazımda, 5 mayısta yeni bir miui 12 güncellemesi yapmışlar ,romda şuanlık gördüğüm 2 sıkıntı var ses açma kapama sağda çıkan bar dokunmatik ile zorluk veriyor (hassasiyeti düşmüş gibi düşün) ,birde güvenlikte bunlunan ram temizleyicisi temizledikten sonra durduruldu hatası veriyor başka gözüme batan bir sorun olmadı

Oyla:
Üst Alt