Yardım Miu 11 guncellemesi yardim !?

tatanga...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 se
Meslek
İşsiz
Konular
8
Selâmun aleykum öncelikle dün cihazımı mi8se miu 11 guncelledim android 10 da oldu ayarlar uzerinden miu sürümünden zip seçtim yukledim ama sıkıntı var sensörler calismiyor kamera sıkıntılı ne yapmam lazim eskiye donebilirmiyim yine ayni şekild ayarlardan o romu yukleyeblirmiyim yardım ?

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Selâmun aleykum öncelikle dün cihazımı mi8se miu 11 guncelledim android 10 da oldu ayarlar uzerinden miu sürümünden zip seçtim yukledim ama sıkıntı var sensörler calismiyor kamera sıkıntılı ne yapmam lazim eskiye donebilirmiyim yine ayni şekild ayarlardan o romu yukleyeblirmiyim yardım ?
Güncellemeyi nasıl yaptınız?
Otomatik olarak ayarlardan mı?
Yoksa TWRP üzerinden mi?

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Hocam Android 10 bugünlerde çok sıkıntılı. Stabile geçmenizi öneririm. Reiwa hocamızın konusunda yazıyor.

tatanga...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 se
Meslek
İşsiz
Konular
8
Romu burdan indirdim ayarlar miu sürümü üzerinden zip yani bu romu seçtim yükledim sonra sebeke gelmedi onuda ses acma güç tusuyla flasladim eskiye dönmek istiyorum nasil dönerim ayni sekil yapsam sıkıntı olurmu hangi romu indirmem lazim yeniyim xiaomi kullanicisi.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Romu burdan indirdim ayarlar miu sürümü üzerinden zip yani bu romu seçtim yükledim sonra sebeke gelmedi onuda ses acma güç tusuyla flasladim eskiye dönmek istiyorum nasil dönerim ayni sekil yapsam sıkıntı olurmu hangi romu indirmem lazim yeniyim xiaomi kullanicisi.
Şebekeden gelse idi sorun yaşamazdınız.
Eğer seçtiğiniz doğru ROM ise TWRP üzerinden ve Format Data yaparak yüklemeniz lazımdı.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

burada geri dönüş senoryosu yazmaktadır , sırası ile yaparsanız sorunsuz geçe bilirsiniz tavsiyem mi-room yada mi-globe stabil rom kullanmanızdır.

tatanga...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 se
Meslek
İşsiz
Konular
8
Yorumlarda okudum cogu kiside bu sıkıntı varmis mi8 se o yuzden eski ye donmek istiyorum linki varmi indirsem yine ayni sekil ayarlardan manuel guncellesem sorun yaşarmiyim

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yorumlarda okudum cogu kiside bu sıkıntı varmis mi8 se o yuzden eski ye donmek istiyorum linki varmi indirsem yine ayni sekil ayarlardan manuel guncellesem sorun yaşarmiyim

malesef format data yapmalısınız, güncelleme gibi eskiye dönemezsiniz , verdiğim konuda işlem adımları yazmaktadır.

tatanga...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 se
Meslek
İşsiz
Konular
8
Tamam sagolun pek bisey anlamadim ama tesekurler format data dedigin çince yaziyor bende

Üst Alt