Çözüldü Missmatching image and device Hatası

haknemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
-China Rom Kurunca Düzeldi

Dün Pixel Experience 11 kurdum. Arayüzde kasmalar olduğu için eu stabile indirdim. Öncelikle twrpden format data yaptım daha sonra mi flash ile Stock Rom kurmak için klasörü seçtim, flash all işaretledim, flash a bastım Missmatching image and device Hatası aldım farklı sürüm stok romlar denedim olmadı. Xiaomi Tool v2 ile de denedim ama aynı hatayı alıyorum çözüm yolu nedir.
(System has destroyed yazıyor sistem açılmıyor.)

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
S

skyman

Guest
Dün Pixel Experience 11 kurdum. Arayüzde kasmalar olduğu için eu stabile indirdim. Öncelikle twrpden format data yaptım daha sonra mi flash ile Stock Rom kurmak için klasörü seçtim, flash all işaretledim, flash a bastım Missmatching image and device Hatası aldım farklı sürüm stok romlar denedim olmadı. Xiaomi Tool v2 ile de denedim ama aynı hatayı alıyorum çözüm yolu nedir.
Dün ben de Mi 9T pro cihazım da benzer sorunlar yaşadım, kesinlikle Mi Flash ile halledemedim ve Xiaomi Tool v2 de bölgeyi Çin yaptım akabinde cihazımın modelini seçtim,çin stock romu indirdim ve program sorunsuz kuruluma başladı ve daha sonra sorunsuz açıldı ve twrp yapıp eu beta romu kurdum.

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Hocam bölgeyi çin yaparak tekrar deneyin

haknemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün ben de Mi 9T pro cihazım da benzer sorunlar yaşadım, kesinlikle Mi Flash ile halledemedim ve Xiaomi Tool v2 de bölgeyi Çin yaptım akabinde cihazımın modelini seçtim,çin stock romu indirdim ve program sorunsuz kuruluma başladı ve daha sonra sorunsuz açıldı ve twrp yapıp eu beta romu kurdum.
Deneyeceğim teşekkür ederim :)

haknemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8