Yardım MiRoom

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Arkadaşlar merhaba beta 9.8.2 kurdum fakat xposed framework kurmak istiyorum her hangi bir sıkıntılı durumu varmı problem yaratır mi bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Realizeyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi9 Se
Konular
6
Aynı cihazı kullanmıyoruz fakat xposed android 10'daysanız sıkıntılı bootloopa düşürüyor. Yabancı kaynaklarda android 10 ile uyumlu bazı modifiyeli zipler gözüme takıldı ama riske girmek istemiyorsanız tavsiye etmem. Yine de yapacaksanız magisk recovery modülünü kurun bi sıkıntı olması halinde twrp'den modülleri kaldırıp öyle boot edebilirsiniz. Android 9'da adımları doğru yapınca sorun yok.

Oyla:

7ulasaksoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
35
Acaba en iyi rom hangisi mi 8 için ? yüz tanıması olan görsel açıdan güzel, tam ekran modu olan ( iphone x gibi ) ve iphone de ki gibi bar çubuğu olan bataryası iyi, hızlı ve hatasız rom var mı acaba.

Oyla:

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Acaba en iyi rom hangisi mi 8 için ? yüz tanıması olan görsel açıdan güzel, tam ekran modu olan ( iphone x gibi ) ve iphone de ki gibi bar çubuğu olan bataryası iyi, hızlı ve hatasız rom var mı acaba.
MiRoom
Tavsiye ederim. çok rom denedim miroom en iyisi diyebilirim optimizasyon felan çok iyi özellikle oyun performansı.

Oyla:
Üst Alt