Yardım Miroom Reklamları Aktif Etme

Mahoep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut Esat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Arkadaşlar miroom kullanıyorum fakat reklamları kapatıyor ve connect play isimli uygulamayı kullanamıyorum. Çok akıcı ve efsane bir rom fakat bu sebepten dolayı istemiyorum. Bir çözümü var mıdır bunun?
İlgili rom:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Rootlu dosya yöneticisi ile veya TWRP üzerinden /system/etc/host (android 10 ise /system /system.....) dosyasını silin, cihazı yeniden başlatın. Yapma şansınız varsa sorun yaşanan uygulamanın tüm verisini silin ve öyle deneyin.

Oyla:

Mahoep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut Esat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Rootlu dosya yöneticisi ile veya TWRP üzerinden /system/etc/host (android 10 ise /system /system.....) dosyasını silin, cihazı yeniden başlatın. Yapma şansınız varsa sorun yaşanan uygulamanın tüm verisini silin ve öyle deneyin.
Sorun çözüldü, teşekkür ediyorum :) Peki boot resmini nasıl değiştirebilirim bir bilginiz var mı? Çok konu açtım onun için de açmak istemiyorum açıkçası.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sorun çözüldü, teşekkür ediyorum :) Peki boot resmini nasıl değiştirebilirim bir bilginiz var mı? Çok konu açtım onun için de açmak istemiyorum açıkçası.
Forumda detaylı konuları mevcut ama kabaca /system/media/bootanimation.zip dosyası acilistaki animasyonu değişiyor.

Oyla:
Üst Alt