Yardım Mikrofon sorunu

ibrahimönder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Lg g2
Konular
29
Merhaba herkese 2 ay öncesine kadar herşey yolundayken 2 aydır mikrofon sorunu yaşıyorum normal konuşmada sıkıntım yok fakat sesi hoparlöre verip 30 35 santim uzaklaşınca sesim karşıya gitmiyo aynı şekilde görüntülü konuşma programlarında ve whatsap görüntülü konuşmada telefonu karşıma alıp konuşunca karşıdaki sesi duymuyo çok kısık yada kesik kesik geliyo diyo sanki 30 santimi geçince sesimi blokluyo telefon toz vs yok tertemiz telefon neden olabilir

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Sen göremeyebilirsin normal bir durum. Mikrofon tozlanmıştır. Çok kuvvetli olmayan bir vakumla çekmeyi deneyin.

Oyla:

ibrahimönder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Lg g2
Konular
29
Sen göremeyebilirsin normal bir durum. Mikrofon tozlanmıştır. Çok kuvvetli olmayan bir vakumla çekmeyi deneyin.
Mikrofonun kirliliginden olmadıgına eminim çünkü temizledim jel tarzı bişeyle 2 3 farklı yöntem uyguladım bu yazılımsal diye düşünüyorum eskiden gürültü engelleme vs vardı o ayar nerede acaba ondan olabilir mi

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Mikrofonun kirliliginden olmadıgına eminim çünkü temizledim jel tarzı bişeyle 2 3 farklı yöntem uyguladım bu yazılımsal diye düşünüyorum eskiden gürültü engelleme vs vardı o ayar nerede acaba ondan olabilir mi

Temizlediğin yer sadece yüzeyseldir içini açmadıysan şayet. İlla yazılımsal bişey olduğunu düşünüyorsan da önce bi yedeğini al sonra farklı bi rom kur dene bak.

Oyla:
Üst Alt