Yardım Mikrofon problemi

muratyalcin8085

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Whatsapp ta görüntülü konuşma yaparken ses karşı tarafa hiç gitmiyor. Telefondan arama yapıp normal konuşma yaptığımda bir problem yok fakat hoparlör açıp konuşmaya devam etmek istediğimde aynı watsapp takı gibi sesim karşı tarafa hiç gitmiyor. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz. Telefonum redmi note 8 pro daha 2 aylık telefon.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Whatsapp ta görüntülü konuşma yaparken ses karşı tarafa hiç gitmiyor. Telefondan arama yapıp normal konuşma yaptığımda bir problem yok fakat hoparlör açıp konuşmaya devam etmek istediğimde aynı watsapp takı gibi sesim karşı tarafa hiç gitmiyor. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz. Telefonum redmi note 8 pro daha 2 aylık telefon.
WhatsApp tan mikrofona erişim izni vermemiş olabilirsiniz. Ayarlar/uygulamalar/izinler/diğer izinler WhatsApp'ın mikrofona erişimine izin verin çalışması lazım

Oyla:

muratyalcin8085

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WhatsApp tan mikrofona erişim izni vermemiş olabilirsiniz. Ayarlar/uygulamalar/izinler/diğer izinler WhatsApp'ın mikrofona erişimine izin verin çalışması lazım
Kontrol ettim izin verili. Daha önce problem yoktu 1 haftadır var. Hoparlör açıkken de ses gitmiyor. Teşekkür ederim.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Kontrol ettim izin verili. Daha önce problem yoktu 1 haftadır var. Hoparlör açıkken de ses gitmiyor. Teşekkür ederim.
Rica ederim. Uygulamalar kısmında telefon arama uygulamasının da cache filan silerek deneyin bide. Telefon uygulamasının üzerine basılı tutun, hakkında kısmından deneyebilirsiniz. Sorun donanımsal değil demek ki

Oyla:

54msa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa aslan
Cihazım
Note 9s
Konular
1
Rica ederim. Uygulamalar kısmında telefon arama uygulamasının da cache filan silerek deneyin bide. Telefon uygulamasının üzerine basılı tutun, hakkında kısmından deneyebilirsiniz. Sorun donanımsal değil demek ki
Bende de aynı sorun tüm görüntülü konuşma yapılan uygulamalarda görüntü ses gidip geliyor ama whatsapp görüntülü konuşmada sesim karşı tarafa gitmiyor.

İnternette bulduğum çözümleri yaptım sorun hala çözülmedi

1. Whatsapp mikrofon vs tüm izinleri verdim
2. Whatsapp silip tekrar yükledim
3. Telefon fabrika ayarlarına döndürdüm
4. Telefonu son sürüme güncelledim
Telefon xiaomi note 9s

Oyla:
Üst Alt