Rehber Mijia Bluetooth Sıcaklık ve Nem Ölçer (Temperature & Humidity)

• Konbuyu başlatan 01mrt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K

01mrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5 64GB
Meslek
Satınalma
Konular
2

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Ürünü ilk gördüğümde bayıldım ve araştırmalara başladım, aslında bu ürünü almamdaki en büyük etken sıcaklık değişimini zamana bağlı olarak grafiksel bir şekilde sunması idi ve tabi ki bir ağ geçidine ihtiyaç duymaması oldu.

Ürünü aliexpressten aldım, 15 dolara birçok satıcı var satan, aslında ürünün gerçek değeri 11 dolar tabi çinde. Neyse ürün geldi, Mi Home App kuruldu fakat ilk tanıtma esnasında sorun yaşadım, bende eski bir sürümle denemek istedim ve bu sefer oldu, bölgeyi mainland china seçmek gerekiyor.

Ürün çok hassas ve elinize aldığınızda sıcaklık değeri artıyor, nemli bir ortama girince de hemen tepki veriyor. Bu konuda benden tam not aldı, telefona uygulamayı kurunca kolay bir şekilde bağlana biliyorsunuz.
Belki ben ilk bağlantıda bölgeden dolayı sorun yaşamış olabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fakat aşağıdaki videoda görünen grafik kısmı yüklediğim hiçbir sürümde çıkmıyor ayrıca derece ve nem değerlerinin de görselleri farklı, bir sıkıntı var yazılımsal olarak ama çözemedim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Yabancı kaynaklarda da bir bilgi bulamadım ürün çok spesifik olunca sanırım.
Videonun 56. saniyesinden sonrası.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

01mrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5 64GB
Meslek
Satınalma
Konular
2
Reddit te birisi sormuş aynı şeyi, benimde aklıma ilk gelen acaba bu geçmiş verileri görebilmek için BL ağ geçidi olması şart mı?
Buna net bir cevap alsak da uğraşmasak güzel olur. Değilse diğer türlü wifi ağ geçidi ve termo metre alırdık bilseydik.
Ah ulan şayomi ah...

Üst Alt