mihome başlatılıyor

cettindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CİHAN
Cihazım
XPERİA SP
Konular
4
Mi HOME başlatıcı yükleniyor devamlı,  bi programdan çıkıyorum yine böyle yazıyor.

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Cvp: mihome başlatılıyor

geliştirici seçenekleri / gelişmiş / arkaplan işlem sınırını kontrol et 

bir de mihome baslatıcı ayarlarında arkaplanla ılgılı bır ayar daha var aklımda degıl onuda kontrol et

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

cettindir pid=4330 dateline=1404072860' Alıntı:
Mi HOME başlatıcı yükleniyor devamlı,  bi programdan çıkıyorum yine böyle yazıyor.

Hocam sorun cihazınızın Ram yetersizliğinden kaynaklanıyor. Siz başka bir uygulamaya girdiğinizde, o uygulamanın stabil çalışabilmesi için cihazınız kullanmadığınız programları ram'dan temizliyor. O anda mi home da kullanımda olmadığı için tamamen kapatılıyor ve uygulamadan çıkıp yeniden ana ekrana dönmek istediğinizde mi home yeniden başlatılıyor ve sizi bekletiyor.

Çözüm olarak mi home uygulamasını ayarlardan önbellekte saklamanızı ve kapatılmasını engellemenizi sunabilirim fakat bu durumda yüksek performans gerektiren uygulamalarda sorun yaşarsınız. En sağlıklısı SD kartınızda SWAP alanı yaratıp ram'den temizlenecek uygulamaları bu alana taşımanız olacaktır.

cettindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CİHAN
Cihazım
XPERİA SP
Konular
4

Karıştırırken hafızada kal seçeneğini iptel etmişim onu aktifleştirdim sizin hatırlatmanızla Allah razı olsun .Performans gerektircek bişi olursa ordan kapatırım bunu öğrendiğim iyi oldu iyice uyuz olmuştum bu duruma.

Üst Alt