Soru Migrostan Mi8 Almak

Alamutq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Migrostan Mi 8 almayı düşünüyorum. Migroselektronik sitesi üzerinden alıp sorun yaşayan var mı? Bazı konularda Rus romu kurulu,IMEI kayıtlı değil gibi şeylerden bahsediliyor bu tarz sorunları yaşama olasılığı nedir alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Benim gibi mi 6 almak gibi bişey 6 aydır memnunum

Oyla:

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Yok ben direk migrostan aldım global rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir sorun yaşamadım

Oyla:

redblind

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Bende mi 8 i migrostan aldım Eylül ayında 3399 TL iken. Benim cihazda rus romu vardi sonra globale çevirdim. İmei kayıtlı onda sorun yok ayrıca ritzy üzerinden garanti sorgusu yaptığımda da garantilk görünüyor. Ben çok memnunun cihazdan alırsan sende güle güle kullan dostum.

Oyla:

Alamutq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Bende mi 8 i migrostan aldım Eylül ayında 3399 TL iken. Benim cihazda rus romu vardi sonra globale çevirdim. İmei kayıtlı onda sorun yok ayrıca ritzy üzerinden garanti sorgusu yaptığımda da garantilk görünüyor. Ben çok memnunun cihazdan alırsan sende güle güle kullan dostum.
Migrosun ödeme sistemlerinde sıkıntı çıktı hepsiburadadan aldım ben de. Satıcı hepsiburada olduğu için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum onda da.

Oyla:

Hsynhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
11

Peki bir sorum olacak dostum, şuan telefonda hangi sürüm yüklü, bende aynısını yaptım 10.0.2 var, yalnız eşimde redmi s2 var cihazı 10.0.5 güncelleme geldi dün ben halen bekliyorum güncelleme gelsin, bilmediğim bir konu mu var

Oyla:

redblind

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Bende de 10.0.2 var dostum. Bildiğim kadarıyla mi8in globalde ki son sürümü de bu.

Oyla:

sezaikoral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SEZAİ
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
14
Migrostan Mi 8 almayı düşünüyorum. Migroselektronik sitesi üzerinden alıp sorun yaşayan var mı? Bazı konularda Rus romu kurulu,IMEI kayıtlı değil gibi şeylerden bahsediliyor bu tarz sorunları yaşama olasılığı nedir alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Hayırlı olsun

Oyla:
Üst Alt