Soru Migrostan alınma telefon garantisi

miui12.5bokgibi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
napcan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Migrostan redmi note 8 pro aldım bataryası sızmış galiba su gibi akıp bitiyor nereye götürmem gerek cihazı garanti 05.07.2022 tarihinde bitiyor içinden genpa kağıdı ve Türkiye garantili yazan garanti belgesi çıktı.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Genpaya verebilirsiniz veya resmi distribütör olan Evofone da bakacaktır. Evofone da bazen iş yükünü azaltmaktanmıdır bilmiyorum Genpaya gönderiyor veya Genpaya gönderdiğimiz cihazlar aynı şekilde Evofone'a gönderiliyor anladığım kadarıyla cihaz resmi distribütör garantili, ithalatçı değil gibi.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Xiaomi de uzun süredir batarya garanti dışı, ücretli olarak onarım yapılıyor GENPA teknik servisler şişme olmadıkça değişim yapmıyorlar.

miui12.5bokgibi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
napcan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Xiaomi de uzun süredir batarya garanti dışı, ücretli olarak onarım yapılıyor GENPA teknik servisler şişme olmadıkça değişim yapmıyorlar.
Garanti kağıdında tüm parçalar dahil diyor

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Garanti kağıdında tüm parçalar dahil diyor

Bakmayın dediğine her zaman diyorum artık Xiaomi pişmanlık diye, GENPA servis ile şiddetli tartışma da yaşadım, kural belli şişme olmadıkça değişim vermiyor Xiaomi diyorlar isterseniz şansınızı deneyin ama sonuç maalesef ki hüsran Huawei ve Samsung gibi markalar anında değişim yaparken hatta müşteri memnuniyeti için sağlam bataryayı bile değişime sokarken Xiaominin böyle yapması garip sanırım doydular çok fazla abarttık markayı, beş para etmez ürünleri abarta abarta sonuç ortada şahsi olarak Xiaomi ürünlerini tercih etmiyorum artık.

miui12.5bokgibi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
napcan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Bakmayın dediğine her zaman diyorum artık Xiaomi pişmanlık diye, GENPA servis ile şiddetli tartışma da yaşadım, kural belli şişme olmadıkça değişim vermiyor Xiaomi diyorlar isterseniz şansınızı deneyin ama sonuç maalesef ki hüsran Huawei ve Samsung gibi markalar anında değişim yaparken hatta müşteri memnuniyeti için sağlam bataryayı bile değişime sokarken Xiaominin böyle yapması garip sanırım doydular çok fazla abarttık markayı, beş para etmez ürünleri abarta abarta sonuç ortada şahsi olarak Xiaomi ürünlerini tercih etmiyorum artık.
Tamam hocam yardımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Üst Alt