Yardım Migros - Xiaomi mi8

ultrasailor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
armağan
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
xiaomi mi8
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba , aklımda bazı sorular var yanıtını bulamadım. Bu migrosta satılan ritzy garantili xiaomi mi8 128gb modeller global olup bl kapalı şekilde mi ? Yoksa çin romu olup bl kilidi açılıp global yüklenmiş hali mi ?
Yani telefonu alsak direk türkçe kullanabiliyor muyuz , yoksa çin rom ingilizce olarak gelip 15 gün bl bekleyip global romu atmamız gerekiyor mu?
Sıkıntısız sorunsuz bir şekilde global 128 gb model satın almak istiyorum , garanti durumu olmasa da olur

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Abi bende hb.dan almıştım oda ritzy garantili ama cihaz bl kilidi açıktı aldığımda fakat global rom vardı güncellemede aldı yani Türkçeydi. Bir sorun yasamadim gerci kamera yüzünden rom isine girdik ama hala kamerası kumlu kumlu pis pis cekiyor sinirimi bozuyor. Kendi telefonum mi8 den daha iyi şu anda

Oyla:

ultrasailor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
armağan
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
2
yanıtın için teşekkür ederim dostum , aklımı kurcalayan şu şimdi çin romlu cihazlara global yüklenmiş olsa da güncelleme gelmeyecek vs konuları oldu ya geçen hafta. Şimdi alırım öyle bir problem olursa diye tereddütlüyüm. Migrosta bir adet kalan yer buldum siteden imei check ettiğimde kırmızı ünlem ile beliren mesaj çıktı. Migrostan satın alan arkadaşlar hep bu şekilde mi aldı diye merak ettim

Oyla:
Üst Alt