Yardım Mİflashtool v2 ile TWRP kurduğumda bootloopa girdi!

Suppernugget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Mİflashtool v2 ile TWRP kurduğumda bootloopa girdi ve yine Miflashtool v2 ile stock romu kurarak çözdüm ama sormak istediğim sey su ben twrpyi nasıl hatasız kurabilirim bu forumda yeniyim twrp nasıl kurulur diye bir konu bulamadım ama kesin vardır ve ben custom rom kurmak istiyorum twrpsiz kuruluyormu? Birde twrpsiz kurarsam gapps nasıl kurarım.

Emircan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi
Konular
7

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Mİflashtool v2 ile TWRP kurduğumda bootloopa girdi ve yine Miflashtool v2 ile stock romu kurarak çözdüm ama sormak istediğim sey su ben twrpyi nasıl hatasız kurabilirim bu forumda yeniyim twrp nasıl kurulur diye bir konu bulamadım ama kesin vardır ve ben custom rom kurmak istiyorum twrpsiz kuruluyormu? Birde twrpsiz kurarsam gapps nasıl kurarım.
cuatom rom twrp veya adb sideload ile kuruluyor ama adb sideload için de her şekilde pixel experience recovery, twrp, orange fox gibi custom recovery gerekiyor. fastboot üzerinden atabilirsin recovery. Emircan'ın attığı rehberi uygula yaparsın. gapps için de youtubede videolar var onları uygulayabilirsin dikkatli bir şekilde.

Üst Alt