Yardım Mibox s mac adresi ve seri no silindi nasıl düzeltebilirim.

cimbom38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metinay
Cihazım
Mıu 4
Konular
4
Mibox s 2.el aldım.Aldığım arkadaş yazılım attırmış mac adresi ve seri no silinmiş.Wifi ve netflix çalışmıyor.Mıu servisinden dosya nasıl bulabilirm?Nasıl düzeltebilirim?

Dün mi firmasına da mesaj attım cihazın resimlerinide atabileceğimi söyledim.Fabrika yazılımı verirlerse L1 sertifikası da düzelir.Mac adresi ve seri nosu da gelir. Wifi donanımsa ise çok önemli değil,eternet aparatı ile gayet güzel çalışıyor.

Son düzenleme:

cimbom38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metinay
Cihazım
Mıu 4
Konular
4
Garantisi varmı bilmiyorum aldığım arkadaş fatura vs göndermedi.mi firmasına da mesa attım cihazın resimlerinide atabileceğimi söyledim.Fabrika yazılımı verirlerse L1 sertifikasıda düzelir.Mac adresi ve seri nosu da gelir.Wifi donanımsla ise çok önemli değil,eternet aparatı ile gayet güzel çalışıyor.

Oyla:

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
Garantisi varmı bilmiyorum aldığım arkadaş fatura vs göndermedi.mi firmasına da mesa attım cihazın resimlerinide atabileceğimi söyledim.Fabrika yazılımı verirlerse L1 sertifikasıda düzelir.Mac adresi ve seri nosu da gelir.Wifi donanımsla ise çok önemli değil,eternet aparatı ile gayet güzel çalışıyor.
bumu sizin cihazın modeli

Xiaomi Mibox 3S MDZ-19-AA

Oyla:

cimbom38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metinay
Cihazım
Mıu 4
Konular
4
Xiaomi Mibox 3S MDZ-19-AA değil.

Benim cihazın modeli Xiaomi
Mi Box S MDZ-22-AB

Oyla:

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
Xiaomi Mibox 3S MDZ-19-AA değil.

Benim cihazın modeli Xiaomi
Mi Box S MDZ-22-AB
bu makalelere bakabilirsin

Oyla:

cimbom38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metinay
Cihazım
Mıu 4
Konular
4
Onlara baktım.Çözüm olmadı.Daha önce beelink mini A cihazım usb sine hdd takınca çökmüştü.Firmaya durumu anlattım cihazın resimlerini gönderdimS/N numarasına göre benim cihaz için hazırlayıp fabrika yazılımı gönderdiler.Düzeldi.Xiaomi firmasındanda bu şekilde destek istiyorum.Bootlodader kilidini açıp yazılıma seri nosunu,mac adresini ve aynı zamanda L1 sertifikla ilave edip bootloader kilidini kapatıp yazılım göndermeleri gerekiyor.Xiaomi firmasının cihazının arkadasında durup aynı hassaiyeti ilgiyi bekliyorum.Mail attığım servisler özel servis çıktı.Xiaomi firmasının yetkili Türkiye servisi veya Yurtdışı mail adresi bulamadım.Mail atıp çözüm sunmalarını isteyeceğim.

Oyla:

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
Onlara baktım.Çözüm olmadı.Daha önce beelink mini A cihazım usb sine hdd takınca çökmüştü.Firmaya durumu anlattım cihazın resimlerini gönderdimS/N numarasına göre benim cihaz için hazırlayıp fabrika yazılımı gönderdiler.Düzeldi.Xiaomi firmasındanda bu şekilde destek istiyorum.Bootlodader kilidini açıp yazılıma seri nosunu,mac adresini ve aynı zamanda L1 sertifikla ilave edip bootloader kilidini kapatıp yazılım göndermeleri gerekiyor.Xiaomi firmasının cihazının arkadasında durup aynı hassaiyeti ilgiyi bekliyorum.Mail attığım servisler özel servis çıktı.Xiaomi firmasının yetkili Türkiye servisi veya Yurtdışı mail adresi bulamadım.Mail atıp çözüm sunmalarını isteyeceğim.
inş çözersin

Oyla:

cimbom38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metinay
Cihazım
Mıu 4
Konular
4
İnş çokda önemli değil.Bazen çözüyorum bazende çözülmüyor.Araştırmak ,uğraşmak,başarmak,yeni bir şeyler öğrenmek hoşuma gidiyor.Durumu anlatıyorum.Çözebilecek veya bu şekilde kullanacak alacak olan olursa cihazı satıyorum .

Oyla:

zekiceler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur faruk
Cihazım
mdz 16 aa
Konular
0
Merhaba sorunu çözebildinizmi aynı sorun benimde başıma geldi kafayı yedim çözemedim usb Ethernetle bile bağlanmıyor yada uyumlu bir usb Ethernetmi var

Oyla:
Üst Alt