Yardım MiBand Sorunu

EGUZEL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
ZTE
Konular
1
Herkese merhabalar.
Bir süredir xiaomi ürünlerini memnuniyetle kullanıyorum fakat son zamanlarda bir sorun ile karşı karşıyayım.
Yaklaşık 6 ay önce MiBand satın almıştım. Şarjı, çalışması, verimliliği bakımından son derece memnun kaldım. Sonrasında uygulamadan olduğunu düşündüğüm bir sorun olan uyku ölçme sorunu ile karşılaştım fakat benim için çok gerekli olmadığı için önemsemedim. Sonrasında bir süreliğine (yaklaşık olarak 1 hafta) bilekliğimi şarjı %70 li durumlardayken çıkardım ve kutusuna koydum. Tekrar takmak için aldığımda telefonumun cihaza erişemediğini ve aynı zamanda mibandın şarj olmadığını gördüm. Yaklaşık olarak 2 aydır bileklik kapalı durumda ve sık sık denememe rağmen ne telefonum bilekliği görüyor ne de bileklik şarj oluyor. Satıcıma başvurduğumda ürün çipli olduğu için herhangi garantisi bulunmadığını uzun süre geçmiş olduğu için de değişim veya iade talebinde bulunamayacağımı söyledi. Bilekliğimi tekrar kullanabilmek istiyorum, herhangi bir tepki vermemesi durumuna olası bir çözüm bulabilir misiniz acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Mi band şarj olmuyorsa şarj olan yerini kontrol et . temassizlik olabilir

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

EGUZEL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
ZTE
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kontrol ettim temizledim fakat değişen bir şey yok malesef. Normal şartlarda kullandığım süre içinde şarjının olması gerekirdi fakat telefonum cihazı bulmadı sonrasında şarja taktığımda şarj da olmadığını gördüm. Sorunun cihazda olduğunu düşünüyorum, ilginiz için teşekkür ederim.

Oyla:

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Kontrol ettim temizledim fakat değişen bir şey yok malesef. Normal şartlarda kullandığım süre içinde şarjının olması gerekirdi fakat telefonum cihazı bulmadı sonrasında şarja taktığımda şarj da olmadığını gördüm. Sorunun cihazda olduğunu düşünüyorum, ilginiz için teşekkür ederim.
O zaman yeni bir tane alacaksın :)

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cihaz çok uzun süre beklediği için pili tamamen bitirmiştir. Cihazı şarj adaptörüne takıp bir bilgisayar ile şarj etmeye başlayın. Uzun süre tepki vermeyebilir, siz bekleyin. Bir süre sonra şarja başladığını görebilirsiniz. Tablet ve telefonlarda da aynı durum vardır. Muhtemelen bunda da.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Başka forumlarda buz dolabına koyup 1 gün bekletip çıkarınca düzeldiği söyleniyor. Benim başıma gelmedi o yüzden işe yarar mı bilmiyorum. Ama denenebilir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Başka forumlarda buz dolabına koyup 1 gün bekletip çıkarınca düzeldiği söyleniyor. Benim başıma gelmedi o yüzden işe yarar mı bilmiyorum. Ama denenebilir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başka forumlarda suya düşen telefonu pirinçe koyun diyorlar hocam..
Tek yapmanız gereken uzun süre pc de şarja bağlı kalması, umarım şarj sorununuz çözülür..

Oyla:
Üst Alt