Soru Mi9tpro çift sim kaydı

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Benim Mi9tpro cihazım var şu ana kadar çift sim kaydı olduğu duyulmadı fakat facebook ta xiaomi Cep Yazılım gurubu biz Mi9tpro cihazına çift sim kaydı yapıyoruz diyor telefonu gönderin diyor... Bana inandırıcı gelmedi. Mi 9t pro telefonu na çift sim kaydı yapılıyor mu bilginiz var mı?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Benim Mi9tpro cihazım var şu ana kadar çift sim kaydı olduğu duyulmadı fakat facebook ta xiaomi Cep Yazılım gurubu biz Mi9tpro cihazına çift sim kaydı yapıyoruz diyor telefonu gönderin diyor... Bana inandırıcı gelmedi. Mi 9t pro telefonu na çift sim kaydı yapılıyor mu bilginiz var mı?
Aşağıdaki konuda hocamız bir liste paylaşmış, o listede cihazınız çift sim kayıt yapılabilir olarak görünmüyor. Öyle bilmediğiniz yerlere cihaz yollamayın.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazda diot değişimi sonrası her modelde çift sim repair olur ama bu işlemde borda (anakarta) ışıl işlem uygulanıyor ne kadar sağlıklı olur artık işlemi yapacak kişinin ustalığına bağlı birde script ile yapılıyor ama en ufak update formatta vs düşüyor çift IMEI en iyisi sim 2 aktif ettirip o şekilde kullanmak eski kalıc ve sağlıklıı olan yöntem i

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Teşekkürler cevaplarınız için

Üst Alt