Soru Mi9t Yurtdisi cihaz ve birkac soru

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi 9t
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaslar oncelikle selamlar birkac gun once mi9t 6/128 yurtdisi cihaz aldim bootloader kilidi icin ek ayarlardan mi kilit acmaya hesap girdim oem kilit acma ve usb hata ayiklamayida aktif ettim. Sormak istedigim iki sorum olacak sizlere ben imei repair islemini yaptirmadigim taktirde bu cift sim kac ay kullanabiliyorum 8 ay diyorlardi emin degilim bilginiz varmdir ? Cihazida daha once kullanmis arkadaslar nasil cihazdir acaba oyle cok cihaz degistiren birisi degilim. Uzunca kullanayim diyorum secim iyimidir ? Tesekkurler.

Telefondan yazdigim icin yazim ve imla kurallari geregi kusura bakmayin

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Arkadaslar oncelikle selamlar birkac gun once mi9t 6/128 yurtdisi cihaz aldim bootloader kilidi icin ek ayarlardan mi kilit acmaya hesap girdim oem kilit acma ve usb hata ayiklamayida aktif ettim. Sormak istedigim iki sorum olacak sizlere ben imei repair islemini yaptirmadigim taktirde bu cift sim kac ay kullanabiliyorum 8 ay diyorlardi emin degilim bilginiz varmdir ? Cihazida daha once kullanmis arkadaslar nasil cihazdir acaba oyle cok cihaz degistiren birisi degilim. Uzunca kullanayim diyorum secim iyimidir ? Tesekkurler.

Sim kullanımı için 4+4, 8 ay hocam. Her sim yuvası için 4 ay.

Oyla:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130

8 ay kullanabilirsiniz sonrası için tek hat kullanılıyor

Oyla:

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkurler arkadaslar. O zaman hic acele etmeden doya doya cift sim kullanirim. Cihaz konusunda da mi serisi en iyi seri dediler bana redmi varmis birde yan marka sanirim onu tavsiye etmediler pek kalite acisindan daha guncel oluyormus galiba mi serileri umarim iyi cihaz tercihi olmustur.

Oyla:

Emrekrks0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t
Konular
34
Tesekkurler arkadaslar. O zaman hic acele etmeden doya doya cift sim kullanirim. Cihaz konusunda da mi serisi en iyi seri dediler bana redmi varmis birde yan marka sanirim onu tavsiye etmediler pek kalite acisindan daha guncel oluyormus galiba mi serileri umarim iyi cihaz tercihi olmustur.
iyi seçim ,güzel bir telefon pişman olmazsınız

Oyla:

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Normal de çok sık telefon değiştiren biriyim. Fakat 17 ay oldu alalı ve bir 17 ay daha kullanırım clap~~ umarım yardımcı olmuştur. Hayırlı olsun. Özellikle tasarım olarak herkesi hayran bırakan bir telefon. Pişman etmeyecektir. Bilinen Kronik sorunu da yok. Acemi bazı kullanıcı arkadaşların yaptığı hataları telefona maal etmeleri dışında :)

Oyla:

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal de çok sık telefon değiştiren biriyim. Fakat 17 ay oldu alalı ve bir 17 ay daha kullanırım clap~~ umarım yardımcı olmuştur. Hayırlı olsun. Özellikle tasarım olarak herkesi hayran bırakan bir telefon. Pişman etmeyecektir. Bilinen Kronik sorunu da yok. Acemi bazı kullanıcı arkadaşların yaptığı hataları telefona maal etmeleri dışında :)
Anladim hocam cok tesekkurler. anlasilan iyi secim yapmisim. Suan icin geriye kalan bir kilif birde ekran koruyucu bulmam gerekecek.

Oyla:

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

:) günün anısına

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
8 aydan uzun sürebilir bazıları epey süre kullanıyor yakalanmadığı/takılmadığı için.. imei çift hatta atılıyor diye biliyorum ama satıcılar genelde kullanıcı ile uğraşmamak için tek tercih ediyo. çift atınca giden bandlar ve max bağlanılan band sayısında düşük olduğu için çekim sorunları ve internet yavaşlaması oluyor. mi9se telefonumda iki şekilde de denemiştim çift hatta giden bandlar ve aynı anda bağlanılan max band sayısı düşmüştü.
UtkuYunus1997

Oyla:

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
8 aydan uzun sürebilir bazıları epey süre kullanıyor yakalanmadığı/takılmadığı için.. imei çift hatta atılıyor diye biliyorum ama satıcılar genelde kullanıcı ile uğraşmamak için tek tercih ediyo. çift atınca giden bandlar ve max bağlanılan band sayısında düşük olduğu için çekim sorunları ve internet yavaşlaması oluyor. mi9se telefonumda iki şekilde de denemiştim çift hatta giden bandlar ve aynı anda bağlanılan max band sayısı düşmüştü.
UtkuYunus1997

Vallahi o kadar teknik bilgim yok hocam ama acikladiginiz icin tesekkur ederim. Peki diyelim ki bootloader kilidi acildi ve ben repair muhabbetini yaptirmadim atiyorum 12 ay kullanabildim kapandi ondan sonra bu yapilacak isleme engel degil digilmi kilit actigimiz icin ?

Oyla:
Üst Alt