Soru Mi9T Telefona Öneri Dolby Atmos mu Viper mi

KaraMasque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9T
Konular
7
İki yazılım arasında kaldım Dolby atmos yukleyen arkadasım sesin maks seviyesinde cızırtılı geldiğini söyledi öte yandan yabancı forumlarda herkes Viper4Android kuruyormuş Viper tavsiye ederseniz hangisini kurmamız gerekmekte telefona. Şimdiden teşekkürler

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Öncelikle iyi forumlar. Ben hep viper kullanıyorum. Dolby'de güzel fakat dolby daha çok basit kullanıcılar için. Bence viper daha yetenekli ses konusunda.

Oyla:

aliozaltun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
MI 9T
Meslek
Lojistisyen
Konular
1
Viper için yapılması gereken ayarlar nelerdir? Viper config dosyayı çıkarabiliyorsanız bizde sizin ayarları kullanalım

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Viper için yapılması gereken ayarlar nelerdir? Viper config dosyayı çıkarabiliyorsanız bizde sizin ayarları kullanalım
Ayarları deneyeceksiniz hepsini. Şunu yapın bunu yapın diyebileceğim bir ayar yok. Kulaklığınıza göre deneyin her şeyi 10-15dknızı ayırırsanız uygulamaya gayet güzel ses elde edersiniz.
Şuan Mi9T'yi yeni aldım BL kilidini dün açtım root bugün atacağım o yüzden bu telefonda henüz viper indirmedim fakat eski cihazımda Viperdeydim configleri almadım.
Test yaparken internetten FLAC kalitesinde müzik indirin genelde yabancı şarkıda yapıyorum ben testleri onların bas tiz midleri filan daha iyi açıyorum müziği kulaklık takılı her şeyi deneyin Viperdeki.

Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
75
Beyler merhaba mi9t cihazımın kulaklık sesi düşük olduğu için Dolby atmos kurmak istiyorum daha mi5 böyle şeyler kurarken açılmadı ve cihaz çöp oldu root atmadan APK şeklinde kurma şansımız yokmu acaba

Oyla:
Üst Alt