Yardım Mi9T Pro ve Samsung Galaxy Watch Active uyumsuzluk sorunu

umtozbag2167

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
redmi note5 pro
Konular
2
Herkese iyi forumlar;
Bir sorunum var arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim
Mi9T Pro ya Samsung Galaxy Watch Active bağladım. Bağlama işlemi başarılı oldu ve aramaları görmeye başladım.
Ancak SMS Whatsapp vb gibi uygulamaların bildirimi gelmiyor.
Galaxy Wearable, Samsung Accessory Service ve Watch Active Plugin uygulamalarını indirdim ve bütün izinlerini verdim.
Otomatik başlatmayı aktif ettim, Pil kıstlamalrını kaldırdım ancak bir türlü Arama hariç bildirimleri saatte göstermeyi başaramadım.
Konu hakkında tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Şimdider teşekkürler...

Mesterger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Çetin
Konular
0
Ben Galaxy wearable kapatıp açtım bende sorun çözülmedi yanlış birşey mi yaptım acaba

Oyla:

ilaydabeyza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilayda
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
2
Merhaba telefonum xiaomi mi 8 Bugün Active 2 kullanmaya başladım bir saat boyunca bildirimler geldi sonra bir daha asla bildirimler gelmedi sıfırlama da yaptım Bildirim erişimini kapatıp açmayı da. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Çok canımı sıktı bu durum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar mi 9t den bağlantıları sıfırladım. Bluetooth wifi mobil veri sıfırladım. Sonra tekrar saat ile eşleştirdim. Tam o sırada Yahoo mail bildirimi geldi ve Galaxy watch active saatte gördüm bu bildirimi. Bakalım diğer bildirimler gelecek mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diğer bildirimler de geliyor son beş dakikadır bakalım kaç dk. Daha sürecek saate bildirim akışı?
MERHABA NASIL SIFIRLADINIZ ACABA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ Mİ8 KULLANIYORUM

Son düzenleme:
Oyla:

ilaydabeyza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilayda
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
2
Ben bu çözümü bulana kadar saate defalarca sifirlama yaptım telefona kurulan samsungun 3 tane uygulamalarinn eski surumlerini tek tek denedim. Telefonda yapmadigim ayar vermedigim yetki kalmadi beni illallah ettirmisti saati satma aşamasına gelmiştim o yüzden baskasida ayni sikintiyi yasamasin diyorum
Not; Yalnız telefonu her kapattiginda bu işlemi tekrarlaman lazım
Merhaba lütfen bana da yardımcı olur musunuz saatim bir günlük ilk kurduğumda bildirimler gelirken birkaç saat sonra bildirimler kesildi gösterdiğiniz adımları birkaç kez uyguladım saati sıfırladım izinlerini tekrar tekrar inceledim hala bildirimler gelmiyor çok üzülüyorum bir günlük saat Elimde kaldı yardımcı olur musunuz

Oyla:

OrcunCinel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Merhaba, bende 9T kullanıyorum ancak aynı ayarlar bende işe yaramadı neden olabilir acaba.

Oyla:

SlyFox

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atakan
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Arkadaşlar sorun bende de vardı ve çözdüm bilmiyorum belki sansa olmuştur ama telefon ve saati birlikte kapatıp açtım sonra bildirimler gelmeye başladı iki gündür hiçbir sıkıntı yok hava durumu için telefonun dilini ingilizceye cevirmeniz gerekiyor nedenini bilmiyorum

Oyla:

meodurmus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Bildirim problemini çözemeyen arkadaşlar için bir video bırakıyorum bunuda deneyin.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Ozgurteke16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammet
Cihazım
Mi 13
Konular
0
Galaxy werableyi kapatıp açın sorun çözülür
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam merhabalar ben mi13 kullanıyorum bildirim erişimi sayfası yok girdiğim yerde wearable yok galaxy manager var yardımcı olur musunuz

Oyla:
Üst Alt