Çözüldü Mi9T Pro Tepki Vermiyor

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Merhaba, bir arkadaşımda Mi9T Pro var birden kapanmış ve cihaz hiç tepki vermiyor. Twrp/Fastboot girilmiyor. BL acıkmış. Bilgisayara bağlanınca Qualcom olarak görülüyor ama hiçbir uygulamadan bağlantı sağlanamıyor. Ne yapması gerekiyor bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba, bir arkadaşımda Mi9T Pro var birden kapanmış ve cihaz hiç tepki vermiyor. Twrp/Fastboot girilmiyor. Bilgisayara bağlanınca Qualcom olarak görülüyor ama hiçbir uygulamadan bağlantı sağlanamıyor. Ne yapması gerekiyor bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Fastboot moda girmiyorsa ,yetkili hesap gerekli,Zenex hocam ile iletişime geçin.

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Merhaba, bir arkadaşımda Mi9T Pro var birden kapanmış ve cihaz hiç tepki vermiyor. Twrp/Fastboot girilmiyor. BL acıkmış. Bilgisayara bağlanınca Qualcom olarak görülüyor ama hiçbir uygulamadan bağlantı sağlanamıyor. Ne yapması gerekiyor bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Ben orange fox yüklemiştim önceden zor güç orange foxa volume- + power tuşuyla uğraşa uğraşa açtım romu yeniden flashlayıp açtım. fakat magiski yüklemek için orange foxa gireyim derken yeniden başlatıyor sistemi sürekli.

yasyas.ozcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaser
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Ben mi 5 imde yaşamıştım bu sorunu mi flash toolun 64 bitlik sürümüyle fastboot rom flashlayıp çözmüştüm. Mi flash tool com4 olarak görüyordu telefonu.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Yetkili hesap ile açılmış cihaz. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Üst Alt