Soru Mi9t Pro parmak izi okuyucusu hakkında

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Arkadaşlar 1 haftalık mi9t Pro kullanıcısıyım parmak izi okuyucusu bazen algılama yapmıyor yani kilidi açmıyor birde genelde açılma süresi biraz uzun gibi geldi normalde de böyle mi yoksa bi sorunumu var cihazın

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Arkadaşlar 1 haftalık mi9t Pro kullanıcısıyım parmak izi okuyucusu bazen algılama yapmıyor yani kilidi açmıyor birde genelde açılma süresi biraz uzun gibi geldi normalde de böyle mi yoksa bi sorunumu var cihazın
Bende de mi 9t pro var bahsettiğiniz gibi bir durum yok parmağı koyduğum gibi açılıyor... Acaba parmağı okuturken tam şekilde okumamış olabilir mi?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Oyla:

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Bende de mi 9t pro var bahsettiğiniz gibi bir durum yok parmağı koyduğum gibi açılıyor... Acaba parmağı okuturken tam şekilde okumamış olabilir mi?

Valla oda olabilir benim parmakta da sıkıntı olabilir çünkü bazen koyduğum gibi açılıyor bazrn de hemen açılmıyor ama genel olarak normal parmak izinden biraz daha farklı ekrana gömülü parmak izinin tepkime süresi değil mi?

Oyla:

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Valla oda olabilir benim parmakta da sıkıntı olabilir çünkü bazen koyduğum gibi açılıyor bazrn de hemen açılmıyor ama genel olarak normal parmak izinden biraz daha farklı ekrana gömülü parmak izinin tepkime süresi değil mi?
Bende rahat açılıyor parmakla ilgili mi bir şey diyemem bu konuda...

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Merhaba.. Bende mi 9T kullanıyorum genel itibariyle cok hızlı değil arada iki üç kere bastığım oluyor maalesef. Size şöyle bir öneri sunayım .. parmağınızı bir kac kere kaydedin. Bir de öyle deneyin umarim biraz daha stabil olur.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Merhaba.. Bende mi 9T kullanıyorum genel itibariyle cok hızlı değil arada iki üç kere bastığım oluyor maalesef. Size şöyle bir öneri sunayım .. parmağınızı bir kac kere kaydedin. Bir de öyle deneyin umarim biraz daha stabil olur.

Tamam deneyeceğim sanırım parmağımı tam düzgün kaydetmemiş olabilirim. Dediğiniz gibi zaten normal parmak izi okuyucuları kadar hızlı değil

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Tamam deneyeceğim sanırım parmağımı tam düzgün kaydetmemiş olabilirim. Dediğiniz gibi zaten normal parmak izi okuyucuları kadar hızlı değil
Zamanla daha stabil bir hal alacaktır. Ekrandan parmak izi yeni bir teknoloji..

Oyla:
Üst Alt