Soru Mi9t pro. M11 güncellemesi

emreyazici1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi pocofone
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 10.3.3
Telefon Modeli
Mi9t pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonum mi9t pro ama henüz m11 güncellemesi almadi. Arkadaşlarımın m9t , poco F1 leri m11 güncellemesi aldılar. Güncelleme gelmemesi normal mi?

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Telefonum mi9t pro ama henüz m11 güncellemesi almadi. Arkadaşlarımın m9t , poco F1 leri m11 güncellemesi aldılar. Güncelleme gelmemesi normal mi?
Evet hocam normal biraz daha beklemek gerekiyor ayni sekilde henuz bana da gelmedi

Oyla:

Ekolos25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mix 2
Konular
2
Arkadaş 80 sene önceki modele güncelleme veriyorsun en yeni modellerini süründürüyorsun. Hindistana ver euya ver bilmem ne en genel olan globali pas geç. Bu ne saçma bir dağıtımdır. Çok sevdiğim bu markadan soğumaya başladım. Sanki masanın başına birini koymuşlar, ayaklarını uzatmış gevşek gevşek rastgele salıveriyor güncellemeleri. Uyuz oldum
Mi9T Pro Global

Oyla:

Barriss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
10
K20 pro kullanıyorum güncelleme geldi oto yoluyla yaptım sonra geri çektiler kuzenim yukleyemedi oda bekliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Ekolos25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mix 2
Konular
2
K20 pro kullanıyorum güncelleme geldi oto yoluyla yaptım sonra geri çektiler kuzenim yukleyemedi oda bekliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

QFKINXM üstadım aradi IN harfleri hindistan sürümü demek. Globale henüz gelmedi maalesef

Oyla:

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Ayın 12 sine kadar vakti var ama hiç umudum yok 12 sinde de gelmez bence 1 kısım alacakların bile güncellemeleri yeni yeni geldi herkese

Oyla:

Ekolos25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mix 2
Konular
2
Ayın 12 sine kadar vakti var ama hiç umudum yok 12 sinde de gelmez bence 1 kısım alacakların bile güncellemeleri yeni yeni geldi herkese

Xiaomi çok dağınık çalışıyor gözlemlediğim kadarıyla. Cihazlarla ve romlarla oynanmasına çok kolay izin veriyor. Çok hızlı büyümenin getirdiği bir kontrol edilemezlik durumu var gibi. Bazı kullanıcılar da bu rahatlıktan dolayı mi'yi seçiyolar ama bence artık kurumsallığını hissettirmeli

Oyla:
Üst Alt