Yardım Mi9T Pro 27W şarj olmuyor

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Selam dostlar, araştırmalarıma rağmen bir sonuca ulaşamadım. Sorunum şu şekilde:
Kutu aksesuarı olan 18W şarj aleti ile sıkıntısız şarj olurken 27W Orijinal şarj aleti ve Mi Note 10 kablosu ile telefon beklemede bir miktar şarj olduktan sonra şarjı kesiyor ekranı uyandırdığımda tekrar şarj alıyor çözümü nedir acaba?

Ekli dosyalar

• VID-20200630-WA0014.mp4
    2,3 MB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

TheHavari

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Kara
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Selam dostlar, araştırmalarıma rağmen bir sonuca ulaşamadım. Sorunum şu şekilde:
Kutu aksesuarı olan 18W şarj aleti ile sıkıntısız şarj olurken 27W Orijinal şarj aleti ve Mi Note 10 kablosu ile telefon beklemede bir miktar şarj olduktan sonra şarjı kesiyor ekranı uyandırdığımda tekrar şarj alıyor çözümü nedir acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lens tavsiyeleri Google uygulaması yani atıyorum bir tane ürün gösterdiniz kameraya isterseniz bunu size direkt Google aramaları ile sonuçlandırıyor. Kalite düşüklüğüne gelince Android kaynaklı bazıları instaaero gibi 3.parti uygulama kullanıp çözmüş ama ben denemedim hiç.
27W orjinal şarj aletini nereden aldınız?

Oyla:

TheHavari

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Kara
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Facebook Grubundan devamlı alışveriş yaptığım birisi
Hocam piyasada dönen Xiaomi şarj cihazlarının %90'ı sahte, bunu size satan kişi de farkında olmayabilir. Amper isimli uygulamayı Play Store'dan indirip değerleri test edin bakın şarj cihazı yazan değerleri karşılıyor mu? Ayrıca sizin cihaz 18W destekli ise önerim 27W şarj cihazı ile kullanmayın, bataryanın ömrünün kısalması yanında başka sorunlara da yol açabilir

Oyla:

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam
Hocam piyasada dönen Xiaomi şarj cihazlarının %90'ı sahte, bunu size satan kişi de farkında olmayabilir. Amper isimli uygulamayı Play Store'dan indirip değerleri test edin bakın şarj cihazı yazan değerleri karşılıyor mu? Ayrıca sizin cihaz 18W destekli ise önerim 27W şarj cihazı ile kullanmayın, bataryanın ömrünün kısalması yanında başka sorunlara da yol açabilir
Hocam baktım 4A kadar çekiyor akılı 27W bana lazım çünkü işim gereği hızlı dolması gerekiyor bataryanın baktım cihazda destekliyor bende aldım ondan dolayı

Oyla:

TheHavari

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Kara
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Hocam

Hocam baktım 4A kadar çekiyor akılı 27W bana lazım çünkü işim gereği hızlı dolması gerekiyor bataryanın baktım cihazda destekliyor bende aldım ondan dolayı
Anladım, fakat sorun şarj cihazında sanırım.

Oyla:

TheHavari

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Kara
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Bana da öyle geliyor ama bir yandan da diyorum ki Miui12 Miroom yüzünden olabilir mi? Bence mantıklı
Zannetmiyorum, deneme şansınız varsa başka cihazda deneyin, yada bi telefoncu da başka 27w şarj ile deneyin kafanız rahat etsin

Oyla:

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Zannetmiyorum, deneme şansınız varsa başka cihazda deneyin, yada bi telefoncu da başka 27w şarj ile deneyin kafanız rahat etsin
Hocam Samsun'dayım öyle bir imkanım yok çevremdeki en donanımlı telefon da bende ne yapsam bilemedim

Oyla:

TheHavari

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Kara
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Hocam Samsun'dayım öyle bir imkanım yok çevremdeki en donanımlı telefon da bende ne yapsam bilemedim
O zaman benim nacizane tavsiyem 18w şarjı kullanmanız, şarjınızın çabuk bitmemesi için ise cihazınıza bağzı ayarlar yapmanız; arka plan da çalışan uygulamalar, otomatik başlatma, ekran parlaklığı, ram remizliği gibi çözüme ulaşana kadar en azından

Oyla:
Üst Alt