Rom Mi9t ota güncelleme neden geri çekildi

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Beyler merhaba mi9t cihazımda güncellemeyi tam indirmeden yarıda kesildi ve ota dan geri çekildiğini duydum bu durum neden oldu bilgisi olan bazı arkadaşlar android 10 kullanmakta

tcsword

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Çavu
Cihazım
Mi 11
Konular
5
Beyler merhaba mi9t cihazımda güncellemeyi tam indirmeden yarıda kesildi ve ota dan geri çekildiğini duydum bu durum neden oldu bilgisi olan bazı arkadaşlar android 10 kullanmakta

Açıkçası neden çekildiğini bilemiyorum ama maalesef ben sürüm çekilmeden indirenlerdenim. Maalesef diyorum çünkü ciddi manada pil tüketimini arttırıdı. Hiçmi iyi bir şey yok var tabiki arayüz geçişlerin akıcılığı animasyonlar hoş ama dediğim gibi pil sömürmesi tadı kaçırdı. Şu telefonu aldığım günden beri ilk defa pil kullanım istatistiklerinde %25 android sistem enerji tüketimi görüyorum. O yüzden android 9'da kalmanız bence daha iyi şuan.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Açıkçası neden çekildiğini bilemiyorum ama maalesef ben sürüm çekilmeden indirenlerdenim. Maalesef diyorum çünkü ciddi manada pil tüketimini arttırıdı. Hiçmi iyi bir şey yok var tabiki arayüz geçişlerin akıcılığı animasyonlar hoş ama dediğim gibi pil sömürmesi tadı kaçırdı. Şu telefonu aldığım günden beri ilk defa pil kullanım istatistiklerinde %25 android sistem enerji tüketimi görüyorum. O yüzden android 9'da kalmanız bence daha iyi şuan.
Anladım hocam yorumunuz icin ve öneriniz için teşekkürler

assortique

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, yeni başlık açmak istemediğim için buraya yazmak istedim.

Bugün yurtdışı mi 9t 128 GB cihaz aldım. Sözde sıfır. IMEI işlemleri daha yapılmadı. Satan adam 8 ay sonra hallederiz dedi.

Cihazdaki sürüm MIUI 10.3.10.0

Güncelleme kontrol etmeme rağmen yok diyor. Benlik bir sorun mu yoksa güncelleme henüz gelmedi mi?

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Merhaba arkadaşlar, yeni başlık açmak istemediğim için buraya yazmak istedim.

Bugün yurtdışı mi 9t 128 GB cihaz aldım. Sözde sıfır. IMEI işlemleri daha yapılmadı. Satan adam 8 ay sonra hallederiz dedi.

Cihazdaki sürüm MIUI 10.3.10.0

Güncelleme kontrol etmeme rağmen yok diyor. Benlik bir sorun mu yoksa güncelleme henüz gelmedi mi?
Başlılıktaki romları yükleye bilirsiniz ama önce cihazın botloader kilidini açmanız lazım adım adım takip ettiğinizde en son romları yükleyebilirsiniz

gemede

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Hocam ilk gün bende yüzde 40 larda idi android sistemi. Daha sonradan yüzde 15 lere kadar indi. Şuan eski sürüm civarı pil alıyorum. Sanırım gittikçe iyileşme oluyor. Bende direk görür görmez ota dan indirdim.

Emrgzr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 8a
Konular
5
Yeni güncelleme olmuşsa normal. Zamanla oturur.

tcsword

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Çavu
Cihazım
Mi 11
Konular
5
Hocam ilk gün bende yüzde 40 larda idi android sistemi. Daha sonradan yüzde 15 lere kadar indi. Şuan eski sürüm civarı pil alıyorum. Sanırım gittikçe iyileşme oluyor. Bende direk görür görmez ota dan indirdim.
Umarım benimkinde kendine gelir paylaşımın için teşekkür ederim

Üst Alt