Yardım Mi9t kamera hatalı mı?

Albayata

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atacan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.4.0
Telefon Modeli
Mi9t
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi forumlar herkese.Mi9t cihazımı alalı 1 ay bile olmadı.Fakat ışığa direkt tuttuğumda ekteki yeşil noktaları görüyorum.Mi9t sahiplerinden destek bekliyorum.Bu lens flare dedikleri olay mı? Yoksa sorun benim cihazımda mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
İyi forumlar herkese.Mi9t cihazımı alalı 1 ay bile olmadı.Fakat ışığa direkt tuttuğumda ekteki yeşil noktaları görüyorum.Mi9t sahiplerinden destek bekliyorum.Bu lens flare dedikleri olay mı? Yoksa sorun benim cihazımda mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam bunun bir sorun oldugunu sanmıyorum bendede mevcut ama bunun sebebi lens e düşen ışıgın altındaki lens ile olan yansıma bildiğim kadarıyla tüm telefonlarda mevcut sadece seninki biraz değişik görünüyor oval yapıda olması gerekiyor

Oyla:

Albayata

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atacan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bunun bir sorun oldugunu sanmıyorum bendede mevcut ama bunun sebebi lens e düşen ışıgın altındaki lens ile olan yansıma bildiğim kadarıyla tüm telefonlarda mevcut sadece seninki biraz değişik görünüyor oval yapıda olması gerekiyor
Ön kamerada da denedim böyle.Dış ortamda nokta şeklinde.Farklı açı kameraları da denedim var.Ama sanırım bu benim telefonumla alakalı değil.Sorun olsaydı her çekimde olurdu diye düşünüyorum.Yorumunuz için teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt