Yardım Mi9T İmei sonrası güncellemek istediğimde twrp diye bir ekranda kalması

Erkan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eekan
Cihazım
Mi 9t
Konular
4
Arkdaşlar merhaba dün akşam imei yeniledim gün almıştım bugun miu 11.0.1 güncellemesini indiriyorum tam yeniden başlata tiklayinca kipkirmizi twrp ekranina atiyor hicbirseyde yapmayi bilmiyorum yardimci olurmusunuz bilgisayarim var evden 11.0.1 e güncellemek istiyorum telefonumu nasil yapilcagini anlatabilirmisiniz bilgim 0 ona göre anlatirsaniz sevinirim

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
Arkdaşlar merhaba dün akşam imei yeniledim gün almıştım bugun miu 11.0.1 güncellemesini indiriyorum tam yeniden başlata tiklayinca kipkirmizi twrp ekranina atiyor hicbirseyde yapmayi bilmiyorum yardimci olurmusunuz bilgisayarim var evden 11.0.1 e güncellemek istiyorum telefonumu nasil yapilcagini anlatabilirmisiniz bilgim 0 ona göre anlatirsaniz sevinirim
Yapmak istediğiniz güncellemeyi dosya şeklinde indirmeniz gerekiyor. Ardından twrp den o dosyayı flashlamanız lazım bu şekilde güncelleme yapabilirsiniz.

Not: Eğer global rom kullanıyorsanız güncelleme yaptıktan sonra yüksek ihtimalle twrp silenecektir

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eekan
Cihazım
Mi 9t
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapmak istediğiniz güncellemeyi dosya şeklinde indirmeniz gerekiyor. Ardından twrp den o dosyayı flashlamanız lazım bu şekilde güncelleme yapabilirsiniz.

Not: Eğer global rom kullanıyorsanız güncelleme yaptıktan sonra yüksek ihtimalle twrp silenecektir

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam nasıl indiricem dosya şeklinde ve twrpden nasıl flashlıcam ve bunun sonucunda imeim silinmiyecek değil mi biraz daha detaylı anlatabilrimisiniz neyi nereden indirip yapıcağımı bilgim 0 kusuruma bakmayın

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Rehber - Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme hocam bu konudaki progamı indirin ve orda yazan driverleri kurun sonra size verdiğim tgz uzantılı rom dosyasını indirin konudaki gösterilen şekilde yapınız.

Fastboot rom linki : 11.0.4 sürümüdür isterseniz 12.0.3.0 ü de ekleyebilirim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Lütfen konu başlığınızı forum kurallarımıza uygun hale getiriniz.
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Erkan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eekan
Cihazım
Mi 9t
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
S23 plus
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
hocam imei silinmez değilmi bu işlem sonucunda twrp felan var bende çünkü
hocam ayarlardan telefonu sıfırla demediğin sürece imai silinmez .TWRP den anlamıyorsan mitools ile global romu flaşlaman gerekir. Ama riske atma sen efs yedeğini al. Biraz arastır hepsi forumda mevcut. EFS yedeğini alırsan cihazına ne olursa olsun imai gittiğinde TWRP yi kurar geri ordan yüklersin.

Üst Alt