Yardım mi9t ekran kırıldı

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
mi9t ekran yere düşüp kırıldı hatta bu 2inci seferi konuyu o yüzden açıyorum daha önce takılan ekran parlaklığı felan hiç hoşuma gitmedi rengi soluk ve koyuydu ekran ışığını fullesemde ama parmak izi çalışıyordu.

Nereden orjinal ekran temin edebilirim alışveriş sitelerine baktım aynı ürünlerde farklı yorumlar var lütfen bilen birisi yardımcı olsun malum kur farkı bitirdi bizi...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim eğer öyle ise uyarı vermeden konuyu silebiliriz ben anlar tekrar konuyu açmam..

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
mi9t ekran yere düşüp kırıldı hatta bu 2inci seferi konuyu o yüzden açıyorum daha önce takılan ekran parlaklığı felan hiç hoşuma gitmedi rengi soluk ve koyuydu ekran ışığını fullesemde ama parmak izi çalışıyordu.

Nereden orjinal ekran temin edebilirim alışveriş sitelerine baktım aynı ürünlerde farklı yorumlar var lütfen bilen birisi yardımcı olsun malum kur farkı bitirdi bizi...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim eğer öyle ise uyarı vermeden konuyu silebiliriz ben anlar tekrar konuyu açmam..
Hocam kırıldığında keşke hemen ekran değiştirmeseydiniz dış ekran kırılmış olmamihtimali de vardı
nereden bulursunuz bilmem ama bence anakartı bozuk olan bir mi9t alın ve onun ekranını takın

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çokta anlamadığımız için telefoncu ne derse kabul ediyoruz..

Üst Alt