Soru Mi9t bootloader hakkında

Dızcı06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Duran
Cihazım
K20 pro
Konular
2
Arkadaşlar ikinci el olarak cihazı geçen ay aldım. IMEI kaydı yoktu bootloader de kapalıydı. Bootloader için gereken işlemleri yaptığımda 40 gün süre verdi cihaz. Şuan 5.aydayiz ve bu işlem için istenen süre içerisinde cihazın IMEI si kaybolursa devletin tanıdığı süre dolarsa telefon kapanırsa nasıl bir işlem yapmam gerekir bu 40 günlük süreyi düşürme şansımız yok mu.
Konuyu yanlış yere yanlış başlık ile açmış isem affola

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Bootloader kilidi nasıl 40 gün veriyor ki? Benimki hemen açılmıştı. Cihaz china versiyon mu acaba

Oyla:

carter009

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caglar
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
0
bana 18 mart günü 55 gün verdi.. gecen ay mesaj geldi imei kayıtsız 15 mayısta sona erecek diye.. ve şaka gibi olan şu an denedim haftalar sonra 74 saat kaldı diyor ve ne komikse 74 saat sonra mayıs 15 son saatleri(gece 11 falan) güler misin aglar mısın ne olacak merakla bekliyorum

Oyla:

Dızcı06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Duran
Cihazım
K20 pro
Konular
2
bana 18 mart günü 55 gün verdi.. gecen ay mesaj geldi imei kayıtsız 15 mayısta sona erecek diye.. ve şaka gibi olan şu an denedim haftalar sonra 74 saat kaldı diyor ve ne komikse 74 saat sonra mayıs 15 son saatleri(gece 11 falan) güler misin aglar mısın ne olacak merakla bekliyorum
kardeş senin o işi bir saat içinde hemen halletmen lazım yoksa sana 250 lira ve imei ücreti kalacak :D

Oyla:

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Çift sim de bitmiyor ise sorun olmaz. Diğer sim e takar açarsın kilidi. Aksi halde gerçekten çok kötü olmuş. Sanki şebeke anlamış sini olayı :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim şansıma direkt açmıştı. Hiç beklemedi

Oyla:

carter009

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caglar
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
0
eskimesajım:bana 18 mart günü 55 gün verdi.. gecen ay mesaj geldi imei kayıtsız 15 mayısta sona erecek diye.. ve şaka gibi olan şu an denedim haftalar sonra 74 saat kaldı diyor ve ne komikse 74 saat sonra mayıs 15 son saatleri(gece 11 falan) güler misin aglar mısın ne olacak merakla bekliyorum

bugün actım kilidi unlock aracı ile..
arkadaslar kilit kalktı ama imei1 de sim görmüyor..sim 2 ye takmaya cesaret edemedim..samsung ta rom kernel vs herseyi biliyorum..simdi ben güvenli bir kernelle rom flaslasam twrp üzerinden ve eskitelefon imei caksam imeislot 1 e kullanabilir miyim teli..birtek EFS kullanmadımşimdiye kadar yol izan tarif edecek bir arkadasımızvar mı acaba..şimdiden tesekkurler

Oyla:

Chiwix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiami note 8 pr
Meslek
Ögg
Konular
2
Başka bir forumda bir arkadaşın da başına öyle bir durum gelmişti cihazı satmak zorunda kaldım diye yazmış. Başka bir arkadaş da şu seçeneği sunmuş başka bir mi hesap açıp ordan deneyin sayıyı düşene kadar başka hesaplardan unlock yapmayı deneyin yazmış ne kadar işe yarar bilmiyorum ama denemekte zarar yok gibi duruyor

Oyla:
Üst Alt