Yardım Mi9t 128gb imei sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyabesta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
Mi 9t telefonumu sömestrda yurtdışından getirtmiştim.
Aldığım gibi sadece 2.hattı kullandım ve kapanacağına dair sürekli mesaj geldi. 2.hat tam kapanmadan telefoncuya götürüp imei attırayım dedim adam 80₺'ye her iki hatta da garantili imei atacağını söyledi. Neyse imei attım dedi sonra baktım simi hiç kullanmadığım 1.hattıma takmış imeilerde bir değişiklik olmadığını fark etttim sordum. Zaten imei değişmeyecek dedi sadece "mi hesabını" aktifleştirdim bir daha sorun yaşamayacaksın dedi. 10 gün sonra 2.hattım kapandı tekrar gittim. Bu sefer de bana "güncelleme yaptığımı, android 10 için henüz imei atma imkanı yok biraz bekle çıkarsa hallederim dedi. Şuan 2.hattım tamamen kapalı, 1.hattım için de ilk uyarı kapanma smsi geldi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-24-11-54-14-465_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-24-11-54-14-465_com.android.settings.jpg
    192,9 KB · Görüntüleme: 20

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba arkadaşlar,
Mi 9t telefonumu sömestrda yurtdışından getirtmiştim.
Aldığım gibi sadece 2.hattı kullandım ve kapanacağına dair sürekli mesaj geldi. 2.hat tam kapanmadan telefoncuya götürüp imei attırayım dedim adam 80₺'ye her iki hatta da garantili imei atacağını söyledi. Neyse imei attım dedi sonra baktım simi hiç kullanmadığım 1.hattıma takmış imeilerde bir değişiklik olmadığını fark etttim sordum. Zaten imei değişmeyecek dedi sadece "mi hesabını" aktifleştirdim bir daha sorun yaşamayacaksın dedi. 10 gün sonra 2.hattım kapandı tekrar gittim. Bu sefer de bana "güncelleme yaptığımı, android 10 için henüz imei atma imkanı yok biraz bekle çıkarsa hallederim dedi. Şuan 2.hattım tamamen kapalı, 1.hattım için de ilk uyarı kapanma smsi geldi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Muhtemelen sizi kandiriyor. İşini bilen bir telefoncu ile görüşün. Mi hesabını siz de etkinleştirebilirsiniz. Bunun için ücret almak çok saçma geldi. Ayrıca mi hesabı aktifleştirme yapınca imei'her değişmiyor. Oyalamaya çalışıyor sizi

Oyla:

siyabesta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki şuan android 10 sürümleri için imei atma işlemi yapılabiliniyor mu?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Peki şuan android 10 sürümleri için imei atma işlemi yapılabiliniyor mu?
Bilmiyorum. Forumumuzda da IMEI işlemlerine yardım etmek rehber göstermek yasak olduğu için pek yardımcı da olamayacağım.
Gereken cevabı aldığınızı düşünerek konuyu kilitliyorum

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt