Yardım Mi9se pil boşalımı

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Çift hat kayıtlı, en son eu 12.5 romu kullanıyorum, şarjdan ve romdan aşırı memnunum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Sorununuz rom ile felan alakalı değil çift kayıtlı olmasından kaynaklanıyor. şuanda cihazınızda yazılımsal olarak kapanmış bandlar var ve cihazınız şebeke ile düzenli bağlantı kuramıyor. Haliylede sürekli şarjdan harcıyor. Çözüm; tek hat olacak şekilde yeniden repair yapılması. aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz..

Aynı sorun bende de var. Benim telefonum yurtdışı tek sim kayıtlı olmasına rağmen gece 12 sabah 7 arası %15-20 arası şarjım gidiyor. Bunun tek sim çift sim olduğunu düşünmüyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Aynı sorun bende de var. Benim telefonum yurtdışı tek sim kayıtlı olmasına rağmen gece 12 sabah 7 arası %15-20 arası şarjım gidiyor. Bunun tek sim çift sim olduğunu düşünmüyorum.
yazımı tam okuyun lütfen çift tek kısmından öncede bazı anlatımlar var. mesele çift tek üç beş meselesi değil band ve şebekeye ulaşamama meselesi. Cihazınıza band testi yapın belki eksik bandlar vardır..

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Çift hat kayıtlı, en son eu 12.5 romu kullanıyorum, şarjdan ve romdan aşırı memnunum.

Hangi rom bu 6 saat, sıfır batarya aldım o bile bu kadar süre vermedi

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
ben bugün yeni batarya siparişi verdim 2 sene olmuş artık batarya iyice günü çıkaramaz oldu benimkide çift hat ve yurtdışı cihaz. bu zamana kadar memundum ama artık batarya ölmeye başladı bataryayı 100 tl ye aldım akıllı phone diye bir yerden daha önce sipariş verdiniz mi hiç bu siteden arkadaşlar

Üst Alt