Yardım Mi9Lite güncelleme sonrası kamera ön izleme sorunu

• Konbuyu başlatan Byr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 284

Byr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi9lite
Konular
3
Merhaba hocalarım telefonum mi9lite 128 gb dün akşam bir güncelleme geldi Telefon bilgilerini resim olarak yükledim MU global 11.0.1 Android 10 oldu sanırım fakat ne olduysa bundan sonra kamera ile fotoğraf çektikten sonra sol alt da ön izleme kısmına gelmiyor galeriye geçmiyor kamera ön kamera kısmına tıklayınca yukarıda ışıkları da yanmıyor fotoğraflar için galeri girip 1 dakika falan bekliyorum gelmesi için ne yapabilirim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-28-23-08-22-699_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-28-23-08-22-699_com.android.settings.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 13

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Mi 9 Lite (QFCEUXM) kullanmaktayım. Tavsiyem, Xiaomi yedi sülale sevebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Çözüm üretmiyor maalesef bu ama ferahlatıcı bir etkiye sahip. :)

Byr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi9lite
Konular
3
Mi 9 Lite (QFCEUXM) kullanmaktayım. Tavsiyem, Xiaomi yedi sülale sevebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Çözüm üretmiyor maalesef bu ama ferahlatıcı bir etkiye sahip. :)
Nasıl düzeltebilirim hocam Garanti devam ediyor cihazdan soğudum açıkçası Sizin QFCEUXM yükleyebilirmiyim

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Nasıl düzeltebilirim hocam Garanti devam ediyor cihazdan soğudum açıkçası Sizin QFCEUXM yükleyebilirmiyim
Yeni gelen güncelleme ile Android 10 a yükseldiğinden bazı sorunlar meydana geliyor. Bu tür güncellemeler sonrasında, Cihazınızdaki verilerinizin yedeğini aldıktan sonra Hard Reset atarak kasılma donma gibi sorunları aşabilirsiniz. Hard reset attığınızda tüm bilgileriniz, verileriniz silinir, yedek almayı unutmayın. Ancak Fotograf çektikten sonraki ön izleme sorununa çözüm getirmez.Tüm modellerde bu sorun yaşandı ama sonraki güncellemelerle çözüldü. Bunun için yeni güncellemenin gelmesini beklemeniz gerekecek.
Sizin cihazınızda görünen Global rom yüklü, EU rom yükleyemezsiniz. Yükleyebilmek için, BL'nin açılması gerekir. BL nin açılması da, cihazınızı garanti dışı yapabilir.
Hard reset hakkında, bu rehberlerden faydalanabilirsiniz. Dikkatlice okuyup inceleyin.

Üst Alt