emircanatalay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
1
Parmak İzi Ve Okuma Modu Sorunu:
Öncelikle Cihazım Mi9T Pro. Cihazımda MIUI 12 Sürümüne Geçince Parmak İzi Çalışmamaya Başladı. MIUI 11 Sürümünde Çalışıyorudu.Parmak İzi Eklemeye Çakıştığım Zaman Reset Atıyor Telefon.
2.Sorunum İse Cihazım Sürekli Okuma Modunda Ekran Sürekli Sarı. Ayarlardan Açıp Kapatsamda veya Süreli Okuma Modunu Kapatsamda Hiçbir Türlü Düzelmiyor Benimlr Aynı Sorunu Olan Varsa Lütfen Yardımcı Olsun...

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Selamlar. Bende tam olarak senin gibi değil ama parmak izi ile kilit açmam fazla denemeye başladı. Eskiden çok daha başarılı ve hızlı okuyordu.
Ve ekran sanki tam beyazdan uzaklaştı sanki..
son günlerde iyice gözüme batmaya başladı. Ben amoledin eskimesine yormaya başlamışdım. bende okuma veya goz konforu kapalı.

emircanatalay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
1
Selamlar. Bende tam olarak senin gibi değil ama parmak izi ile kilit açmam fazla denemeye başladı. Eskiden çok daha başarılı ve hızlı okuyordu.
Ve ekran sanki tam beyazdan uzaklaştı sanki..
son günlerde iyice gözüme batmaya başladı. Ben amoledin eskimesine yormaya başlamışdım. bende okuma veya goz konforu kapalı.
Valla Ben Ekranı Yeni Değiştirdim Değiştirmeden Öncede Vardı Bu Sorun Telefon Elimden Düştüp Kırıldığı İçin Değiştirdim Kafayı Yicem Artık. Ekran Videosu Çektim Bakarmısınız Neden Oluyor Acaba

Üst Alt