Soru Mİ9 T alım öncesi ?

sharkemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
LG G6 --> Mİ9T
Konular
3
merhaba

arkadaşlar mi 9 T alma arefesindeyim malum fiyatlar epey yükseldi ikinci el baktım ama maşallah çoğu 0 parası istiyorlar sizce garantisiz kayıtlı alsam başım ağırır mı ? Kvk veya genpa garantililerin fiyatları 64 lüğün 3 binlerde garantisiz kayıtlı ise 2500 civarı bulunabiliyor garanti elbet önemli ama sizce 500 tl farka değer mi ne dersiniz ?

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
merhaba

arkadaşlar mi 9 T alma arefesindeyim malum fiyatlar epey yükseldi ikinci el baktım ama maşallah çoğu 0 parası istiyorlar sizce garantisiz kayıtlı alsam başım ağırır mı ? Kvk veya genpa garantililerin fiyatları 64 lüğün 3 binlerde garantisiz kayıtlı ise 2500 civarı bulunabiliyor garanti elbet önemli ama sizce 500 tl farka değer mi ne dersiniz ?
Ben aldım 6 gb ram 128 gb hafıza 2500 tl. Daha önce de
Redmi 5 plus
Redmi note 5
Redmi Note 6 pro
Redmi note 7
Redmi Note 8
Kullandım yurtdışı malum şekilde. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama aldığın kişi çok önemli. Referans olurum istersen şuan 3 kişiden alışveriş yapıyorum ben.

Oyla:

sharkemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
LG G6 --> Mİ9T
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aldım 6 gb ram 128 gb hafıza 2500 tl. Daha önce de
Redmi 5 plus
Redmi note 5
Redmi Note 6 pro
Redmi note 7
Redmi Note 8
Kullandım yurtdışı malum şekilde. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama aldığın kişi çok önemli. Referans olurum istersen şuan 3 kişiden alışveriş yapıyorum ben.

evet çok sevinirim

Oyla:

kvkfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8
merhaba

Merhaba hocam birkaç ufak farklılık var garantiyle IMEI repairli cihazın arasında bunlardan en önemlisi ayarlar kısmından fabrika ayarlarına döndür kısmı yerin TWRP recovery üzerinen wipe işlemini yapıyoruz günlük kullanımda fark yok. Tavsiye azıcık daha paraya kıyıp 128 gb lık versiyonu seçmenizi öneririm neticede ilerki zamanda depolama sıkıntısı çekmeyi kimse istemez

Oyla:

sharkemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
LG G6 --> Mİ9T
Konular
3
garantili mi almalı yurtışından kayıtlılarada güvenemiyorum tam

Oyla:

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
Kardeşim paran varsa farka bakma. Garantili al.

Oyla:

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Kardeşim paran varsa farka bakma. Garantili al.

Kusura bakmayın ama hayatımda 1 kere iphone kullanırken garantiden yararlandım oda batarya değişiminden iphone kendi istediği için yapıldı. Onun dışında yaşadığım en büyük sorun ya ekran kırılması ya da sıvı teması onun dışında hiç bir cihazı garanti kapsamında genelde girmedi kullanıcı hatası veya garantisi bittikten sonra ne olduysa oldu.
Sonuç olarak kendine şu soruyu sor hayatında aldığın genelde elektronik cihazların kaçını garantiden cebinden tek kuruş çıkmadan sorunsuz bir şekilde onarım gördü ? Böylelikle daha kolay karar vermiş olursun.

Oyla:

sharkemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
LG G6 --> Mİ9T
Konular
3
telefon için anlaştım 2450 ye 22 ay daha garantisi süren telefon gayet temiz hiç çizik yok 64 lük aldım aslında 128 likte alabilirdim ama oyun oynamıyorum şuan ki lg g6 ımda 32 bile rahat yetiyordu o yüzden 64 ün yeteceğini düşündüm 0 garantililer 3 bin civarı hatta 3200 isteyenler bile var maalesef piyasa uçmuş o yüzden 0 gibi ikinci el almanın daha mantıklı olacağını düşündüm cevaplar için teşekkürler arkadaşlar

Oyla:
Üst Alt