Yardım Mi9 Se vs Mi9 T

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miroom
Telefon Modeli
Mi8 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar hali hazırda xiaomi mi8 lite kullanıyorum. Bu cihazdan memmunum bana bi firsat doğdu. Ablamın telefona ihtiyacı oldu benimkini ona 1600-1700den satabilirsem kendime ya 9se yada 9t düşünüyorum. İki cihazıda garantisiz almak suanki fiyatlarına göre bana mantıklı geldi. Siz ne önerirsiniz önceliğim kamera pubg mi9 se band 20 sorunu ve pil sorunu varmıs ne diyorsunuz?

metinkarakus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
PC Programmer
Konular
5
Hocam bütçem maks 2000 mi9 se ve 9t 64gb versiyonları bulunuyor bu fiyata tek aklıma takılan nokta mi9se imei atınca band 20 sorunu varmıs birde pili tabi
Kardeşim yaklaşık 3 aydır mi9 se kullanıyorum 4g çok rahat çekiyor pil konusunda son güncellemede bayağı düzeldi.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
İkisi de var bende sim 4G sorunu yok (vodafone)
Tasarım : mi9 t
Pil : mi9 t
İşlemci : mi9 t
Bunlar gözümle farkettiğim farklar. Yani aradaki fiyat farkı bu kadar azken mi9 t almamak çok mantıksız. Kesinlikle onu tavsiye ederim...

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Hocam bütçem maks 2000 mi9 se ve 9t 64gb versiyonları bulunuyor bu fiyata tek aklıma takılan nokta mi9se imei atınca band 20 sorunu varmıs birde pili tabi
Yaklaşık 1.5 aydır sorunsuz kullanıyorum Mi9Se Aktif pubg oynuyorum dengeli - en yüksek ayarlarda hiçbir sorun yaşamadım.

Pil sorunundan kastın nedir? Sabah çıkarıp akşam tekrar şarja takıyorum ki tüm gün elimde olduğu düşünülürse bu normal bir süre. Eğer pubg oynarsam tabi ki hızlı gidiyor.

Band 20 sorunu nedir bilmiyorum. 4.5G net çekiyor, wifide vs hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mi 9T bana da güzel geliyor ama benim cihazımla arasında aman aman bir fark bulunduğunu düşünmüyorum. Tabi ki bu yazdığım herşey şahsi düşüncelerim :)

Oyla:

Roxelanne

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Araya kaynak yapıyor gibi oluyorum ama mi9 T almayı düşünüyorum ama rom root uğraşmak istemiyorum artık.

İnstagram kamerasından video çekip hikaye olarak atınca çok düşük kaliteli atma sorunu devam ediyor mu hala?

Konu sahibi arkadaş özür dilerim ama deli gibi bu soruya cevap arıyorum.

Ve başka yazılımsal, sıkıntı gördünüz mü cihazlarda? Mi note 3 aldım geçen sene bezdim açıkçası

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt