Yardım mi9 se Twrp modundan çıkmıyor

omerthecan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömercan Kaya
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
telefonumun güç tuşu bi an çalışmadı ben de yeniden başlatmak için bi uygulama indirdim uygulama sayesinde power menüsünü açtım ve yeniden başlattım fakat twrp modunda açıldı şimdi reboot system yapınca tekrar aynı şekilde twrp menü açılıyor dosyalarım falan hiçbir şeyim silinmeden telefonu nasıl açabilirim lütfen yardım
twrp sürümü 3.3.0
android sürümü 9 miu sürümü 9 du

Yunusyunus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi a3
Meslek
Yazılım mühendisi
Konular
6
telefonumun güç tuşu bi an çalışmadı ben de yeniden başlatmak için bi uygulama indirdim uygulama sayesinde power menüsünü açtım ve yeniden başlattım fakat twrp modunda açıldı şimdi reboot system yapınca tekrar aynı şekilde twrp menü açılıyor dosyalarım falan hiçbir şeyim silinmeden telefonu nasıl açabilirim lütfen yardım
twrp sürümü 3.3.0
Hocam mi kilidi açık mı cihazin ??

omerthecan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömercan Kaya
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
Hocam mi kilidi açık mı cihazin ??
mi kilidi derken ekran kilidi falan mı başka kilit gelmiyor aklıma yarın götürücem aldığım yere veriler silinmeden hallolurmu diye yoksa kendim format data falan diyerek yeniden her şeyi silip kurulum yaparak zaten sistem dosyalarında zip duruyor eğer format datayla silinirse de pc den atarım verileri kurtararak düzeltebilsem keşke

Yunusyunus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi a3
Meslek
Yazılım mühendisi
Konular
6
mi kilidi derken ekran kilidi falan mı başka kilit gelmiyor aklıma yarın götürücem aldığım yere veriler silinmeden hallolurmu diye yoksa kendim format data falan diyerek yeniden her şeyi silip kurulum yaparak zaten sistem dosyalarında zip duruyor eğer format datayla silinirse de pc den atarım verileri kurtararak düzeltebilsem keşke
Mi flash tan hal edebilirsin

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
twrp sürümü 3.3.0
Hangi rom kullanıyordunuz?

Üst Alt