Yardım Mi9 SE Custom Rom Yükleme

burakby

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi9 SE
Konular
10
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Xiaomi kullanıcısıyım ve bu bir yıldır 2 cihazımda da (diğeri note 6 pro) sürekli olarak global rom ile kullandım. Bugün itibari ile Mi9 SE cihazım da masik x 8.0 romuna geçme kararı aldım şuanki global sürümüm 10.3.4.0 ve yükleyeceğim rom miui 11 Android 10 tabanlı twrp den nasıl Bi yedek almak gerekiyor ve nasıl bir kurulum yapmak gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Şuan ki kullandığım sürüm :
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardım edecek yok mu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-02-19-41-08-213_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-11-02-19-41-08-213_com.android.settings.png
    167,3 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Xiaomi kullanıcısıyım ve bu bir yıldır 2 cihazımda da (diğeri note 6 pro) sürekli olarak global rom ile kullandım. Bugün itibari ile Mi9 SE cihazım da masik x 8.0 romuna geçme kararı aldım şuanki global sürümüm 10.3.4.0 ve yükleyeceğim rom miui 11 Android 10 tabanlı twrp den nasıl Bi yedek almak gerekiyor ve nasıl bir kurulum yapmak gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Yardım edecek yok mu?
Konu anlatımı mevcut hocam, aşağıdaki konuyu veya tüm custom romların konusunu baz alabilirsiniz.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Yardım edecek yok mu?

Kullanıcı yorumlarını baz almanızı tavsiye ederim , bu konuyu okuyarak Sohbet - Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Masik bir beta sürüm romlardan özelleştirilen bir romdur eğer ilk defa geçecekseniz ilk önce eu stabil veya mi room stabil romları denemenizi tavsiye ederim ,

mi 9 se pil konusunda pek iyi olmadığından beta romlarda pil kullanımı anormal olabilmektedir ,

Oyla:
Üst Alt