Yardım mi9 se çift hat sorunu

Nzmyksl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nazım
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
yaklasık 4 aydır kullandığım mi 9se cihazım 2 haftadır cift hat olarak calışmıyor
tek hat sorun yok ama ikinci hattı takınca iki hattın şebekeside gidiyor
bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum

cihaz yurtdısı kayıtlı global romludur

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
yaklasık 4 aydır kullandığım mi 9se cihazım 2 haftadır cift hat olarak calışmıyor
tek hat sorun yok ama ikinci hattı takınca iki hattın şebekeside gidiyor
bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum

cihaz yurtdısı kayıtlı global romludur
İkinci sim kapatılmış olabilir . Malum şu sıra herkese mesaj gidiyor.

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
imei numaralarından birisi kayıt dışı olunca 2 sim takılı ise şebeke almıyor. Kayıt dışı yuvadan sim kartını çıkarın veya ayarlardan kapatın.

Oyla:

ahmettrn89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba aynı sorun bende de var. Benim iki imei de repair yani imei çakılı. Bu sorun bazen oluyor bazen olmuyor. 2 gün olmuyor. 3. gün sim kartların yerlerini değiştiriyorum. Tekrardan açılıyor. 1 gün filan kullandıktan sonra bakıyorum, iki hatta kapanmış sinyal yok görülüyor. Tekrar 1. slota takılıyorum, çalışıyor. Hiç bir anlam veremedim. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ? Bu arada telefonun miui sürümü MIUI by xiaomi .eu 11.0.1.0 Stabil

Oyla:

Nzmyksl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nazım
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba aynı sorun bende de var. Benim iki imei de repair yani imei çakılı. Bu sorun bazen oluyor bazen olmuyor. 2 gün olmuyor. 3. gün sim kartların yerlerini değiştiriyorum. Tekrardan açılıyor. 1 gün filan kullandıktan sonra bakıyorum, iki hatta kapanmış sinyal yok görülüyor. Tekrar 1. slota takılıyorum, çalışıyor. Hiç bir anlam veremedim. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ? Bu arada telefonun miui sürümü MIUI by xiaomi .eu 11.0.1.0 Stabil
İmeilerin biri iptal olmuş tekrardan imei atınca çözülüyor sorun

Oyla:

ahmettrn89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
1
İptal olan imei yi nasıl anlıyoruz. *#06# yaptığımda çıkan imeiler kayıtlı görülüyor halen. Nasıl imei atabilirim tekrardan yardımcı olabilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yurtdışı kayıtlı dediğiniz imei reapir mi var pasaport kayıtlımı?
imei repair

imei numaralarından birisi kayıt dışı olunca 2 sim takılı ise şebeke almıyor. Kayıt dışı yuvadan sim kartını çıkarın veya ayarlardan kapatın.
imei numaralarının ikisi de kayıtlı görülüyor şuanda yeniden yazılım atsam faydası olur mu sizce ?

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
İptal olan imei yi nasıl anlıyoruz. *#06# yaptığımda çıkan imeiler kayıtlı görülüyor halen. Nasıl imei atabilirim tekrardan yardımcı olabilir misiniz?

imei repair

imei numaralarının ikisi de kayıtlı görülüyor şuanda yeniden yazılım atsam faydası olur mu sizce ?
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla çift hat imei repair işlemlerinde böyle sorunlar olabiliyor. Çift yapıldığında çekiş gücünde düşme stabilite sorunları olabiliyor şebekede. Tek hat en sağlıklısı tek hat imei repair yapılınca band 20 desteği de gitmiyor bu arada. Ama hafıza kartından feragat ediyorsunuz aynı zamanda.

Oyla:
Üst Alt