Yardım Mİ9 se batarya için en iyi rom

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
Merhablar arkadaşlar mi9 se kullanıcısı olarak aranıza katıldım.cihazıma eu stabil kurdum ama batarya çok hızlı tükeniyo.tomdan kaynaklımı acaba siz hangi romu önerirsiniz en iyi pil değerini hangi romda alabilrim.Cevaplarınız için teşekkürler

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Merhablar arkadaşlar mi9 se kullanıcısı olarak aranıza katıldım.cihazıma eu stabil kurdum ama batarya çok hızlı tükeniyo.tomdan kaynaklımı acaba siz hangi romu önerirsiniz en iyi pil değerini hangi romda alabilrim.Cevaplarınız için teşekkürler
Maalesef mi 9 se batarya konusunda kötü birde amoled ekran olması bataryanin hızlı bitmesine neden oluyor . Şuan ben Xiaomi eu 12.5 beta sürümü kullanıyorum batarya eskiye nazaran daha iyi gidiyor. Pil performansı için ekran ayarlarından renk uyumunu standart yaparsan daha iyi performans alırsın

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
Maalesef mi 9 se batarya konusunda kötü birde amoled ekran olması bataryanin hızlı bitmesine neden oluyor . Şuan ben Xiaomi eu 12.5 beta sürümü kullanıyorum batarya eskiye nazaran daha iyi gidiyor. Pil performansı için ekran ayarlarından renk uyumunu standart yaparsan daha iyi performans alırsın

Hocam nekadar ekran süresi alıyorsunuz birde telefon beklemede çok pil tüketiyo sizdede öylemi

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Sen 12.5 e geç bence beklemede çok pil tuketmiyor. Otomatik başlangıç uygulamalarını falan kisitla

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
Sen 12.5 e geç bence beklemede çok pil tuketmiyor. Otomatik başlangıç uygulamalarını falan kisitla

Hocam mi9 se bende cok yavaş şarj oluyo neden acaba

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Arkadaşlar bugün bataryayı değiştirdim internetten aldım akilliphone sitesinden bataryayı değiştirdikten sonra telefonum okadar çok hızlandıki anlatamam. İlk günkü gibi oldu

Lastmaniac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi9se
Konular
0
Arkadaşlar bugün bataryayı değiştirdim internetten aldım akilliphone sitesinden bataryayı değiştirdikten sonra telefonum okadar çok hızlandıki anlatamam. İlk günkü gibi oldu

İnşallah telefonuna zarar gelmez kardeşim şimdi bilmediğimiz yerden bilmediğimiz birşey alınca insan endişe ediyor inşallah memnun kalırsın kısa süreli değilde uzun süreli deneyimlerini aktarirsin sevinirim bende değiştirmeyi düşünüyorum önümüzdeki zamanlarda

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Ben 12.5.1.0 versiyonunu kullanıyordum sarj az gidiyordu ve kasmalar oluyordu. 12.0.4 versiyonuna düşürdüm şuan batarya konusunda oldukça memnunum ve kasmalar gitti.

ferfecir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fer
Cihazım
Mi A1
Konular
1

Bataryanın nasıl hıza etkisi oluyor anlamadım . bence etkisi olmaz yanlışınız var. birde orijinal batarya yı nerden temin edebilirim malum alışveriş sitelerinde çoğunluğu orijinal diyor yeni tarihli vs ama insan güvenemiyorum

Üst Alt