Yardım Mi9 se Anlık Kapanma Sorunu

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
Merhabalar arkadaşlar mi9 se cihazım kullanım sırasında bazen kapanıyor.şarja takıyorum cıkarıyorum baktım kapanmış.günde 1 -2 kere kapanmalar yaşıyorum.Neden acaba yardımcı olursanız sevinirim.cihazımda eu beta android 10 final sürüm kurulu.öncedende eu stabil kullandım.hepsinde aynı sorun Yazılımsal deil sanırım.sorun pilmi anakartmı görüşleriniz nelerdir.

Hakan 044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Konular
9
Merhabalar arkadaşlar mi9 se cihazım kullanım sırasında bazen kapanıyor.şarja takıyorum cıkarıyorum baktım kapanmış.günde 1 -2 kere kapanmalar yaşıyorum.Neden acaba yardımcı olursanız sevinirim.cihazımda eu beta android 10 final sürüm kurulu.öncedende eu stabil kullandım.hepsinde aynı sorun Yazılımsal deil sanırım.sorun pilmi anakartmı görüşleriniz nelerdir.
Hocam aynı sorun bende de vardı. Android 10 eu beta son 4-5sürümün hepsinde vardı Android 11 den sonraki romlarda düzeldi.

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
Hocam aynı sorun bende de vardı. Android 10 eu beta son 4-5sürümün hepsinde vardı Android 11 den sonraki romlarda düzeldi.
Hocam hangi romu önerirsiniz .Global stabil yüklesem düzelirmi acaba.android 10 dan mı kaynaklı globalde android 10 da sadece eu beta son sürüm bildiğim kadarıyla android 11 ama hocam buda çok kasıyo takılmalar fazla agır rom diye kurmadım.Ne önerirsiniz ne yapmalıyım

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Sarja takınca bazen yapıyor gene

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
Sarja takınca bazen yapıyor gene

Hocam lütfen bi açıklama yaparmısınız bu sorun bu cihazda kronik bir sorunmu.çözümü yokmu farklı bir romla

Hakan 044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Konular
9
Hocam lütfen bi açıklama yaparmısınız bu sorun bu cihazda kronik bir sorunmu.çözümü yokmu farklı bir romla
Ben Android 11 e. Geçtikten sonra kapanma problemiyle karşılaşmadım. Bende EU beta 21.2.3 yüklü ufak tefek kasmalar oluyor

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Android 11 dede şarja takınca bazen yine resetliyor. Bazen de uyandıramıyorsun telefonu miui 11 de bunu yapmıyordu. miui 12,5 beta kullanıyorum. arada yapıyor.

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Pili değiştirdim üstat 2 gündür başıma gelmiyor anlık kapanma sorunu inşallah ya gelmez

Üst Alt