Recovery Mi9 Pro 5G TWRP 3.5.0-7 Android11 Destekli + Şifre Çözme Özelliği

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Konudaki TWRP android 11 destekliyor. Ayrıca şifre çözme özelliği mevcut ekstra işleme gerek yok. Ben kendim de güncelleme yaparak denedim çalışıyor.

Arşiv içindeki programı kullanarak TWRP yi kendi telefonunuza yükleyebilirsiniz ekstra işleme gerek yok.

Program menüsünden imaj dosyasını seçip dosya seç butonunun yanındaki buton ile de fastboot moduna alınmış telefonunuza yükleme yapabilirsiniz.

İndirme Linki:

TWRP ilk açıldığında çinçe açılır, sağ üstten ayarlar ikonuna tıklayıp dil sekmesinden dili değiştirebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

karabasan123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Dostum halihazirda cihazima miui 12 den 12.5 e yani android 10 dan 11 e guncelleme yaptım fakat dediğin twrp yuklemesi sonrasi 12.5 in guncellemelerinden birini flashlicaktim fakat dosyalar sifreli telefonda da şifre yok aslinda nasil decrypt ederiz dosyalari formatlamadan? Yardimci olabilir misin acaba

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Dostum halihazirda cihazima miui 12 den 12.5 e yani android 10 dan 11 e guncelleme yaptım fakat dediğin twrp yuklemesi sonrasi 12.5 in guncellemelerinden birini flashlicaktim fakat dosyalar sifreli telefonda da şifre yok aslinda nasil decrypt ederiz dosyalari formatlamadan? Yardimci olabilir misin acaba

Format Data yapmadan decryt edebileceğini sanmıyorum. Varsa bir yöntemi onuda bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla tek çare format data. Konudaki TWRP şifre çözmeyi destekliyor hem pin/şifre olsun hem desen olsun. Tavsiyem Bu TWRP yi kur FormatData yap sonra Sıfır android kurulumu yap biraz zahmetli olacak ama sonrasında sorunun kalmayacak.

vimpir1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aşkın
Cihazım
xiaomi note 5a
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Konudaki TWRP android 11 destekliyor. Ayrıca şifre çözme özelliği mevcut ekstra işleme gerek yok. Ben kendim de güncelleme yaparak denedim çalışıyor.

Arşiv içindeki programı kullanarak TWRP yi kendi telefonunuza yükleyebilirsiniz ekstra işleme gerek yok.

Program menüsünden imaj dosyasını seçip dosya seç butonunun yanındaki buton ile de fastboot moduna alınmış telefonunuza yükleme yapabilirsiniz.

İndirme Linki:

TWRP ilk açıldığında çinçe açılır, sağ üstten ayarlar ikonuna tıklayıp dil sekmesinden dili değiştirebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sağ üstte ayarlar nerde göremedimde

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Dişli çark ikonu var sağ üstte . Oradan ayarlara girebilirsin.

Üst Alt